Yardım redmi note 9 pro kamera tozlanmasi

umutbey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut özgür s
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
11.07.
Telefon Modeli
Xiaomi redmi note 9 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
merhaba arkadaşlar dün fakrettim cihazım 64 mp kamerasından tozlanmis kamerayı hiç önemsemiyorum ama uzun vadede herhangi bir sorun olurmu yardımlarınız bekliyorum

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
merhaba arkadaşlar dün fakrettim cihazım 64 mp kamerasından tozlanmis kamerayı hiç önemsemiyorum ama uzun vadede herhangi bir sorun olurmu yardımlarınız bekliyorum
kardeşim hiç bekleme en yapmayın direk garantiye yollayın cihazı bir arkadaş konu açmıştı genpa garantili cihazı göndermiş kamera lensi ve yapıskanını değiştirmişler ve tertemiz geri göndermişler ilerleyen zamanda toz iyice kaplar içini en bastan garantiye yollamak en mantıklı olan şeydir hiç bekletmeden yollayın

Oyla:

umutbey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut özgür s
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kardeşim hiç bekleme en yapmayın direk garantiye yollayın cihazı bir arkadaş konu açmıştı genpa garantili cihazı göndermiş kamera lensi ve yapıskanını değiştirmişler ve tertemiz geri göndermişler ilerleyen zamanda toz iyice kaplar içini en bastan garantiye yollamak en mantıklı olan şeydir hiç bekletmeden yollayın
cihaZ garantili değil ki güvenilir tamirciler var burda da arka kapak acılır mi acaba

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
cihaZ garantili değil ki güvenilir tamirciler var burda da arka kapak acılır mi acaba
açılır tabiki hocam arka kapak açılmadan kameraya erişmek mümkün değil bence açtırın bişey olmaz madem garanti yok açılsın gerekirse lensi değiştirtin yapıskanını değiştirtin ama ilmini bilen insanlara götürün cihazı kaş yaparken göz çıkarmasın xiomi yetkili servisi varsa onlara götürün en bastan yaptırın çünkü ilerledikçe toz oranı artıcak bilginiz olsun

Oyla:

umutbey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut özgür s
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
açılır tabiki hocam arka kapak açılmadan kameraya erişmek mümkün değil bence açtırın bişey olmaz madem garanti yok açılsın gerekirse lensi değiştirtin yapıskanını değiştirtin ama ilmini bilen insanlara götürün cihazı kaş yaparken göz çıkarmasın xiomi yetkili servisi varsa onlara götürün en bastan yaptırın çünkü ilerledikçe toz oranı artıcak bilginiz olsun
teşekkür ederim hocam son bir sorum olacak kamerayı kullanmıyorum bu tozlar işlemci filan zarar verirmi hiç zamanın yok surkeli çalışıyorum maalesef 3 aylık cihaz galeride hic resim yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

teşekkür ederim hocam son bir sorum olacak kamerayı kullanmıyorum bu tozlar işlemci filan zarar verirmi hiç zamanın yok surkeli çalışıyorum maalesef 3 aylık cihaz galeride hic resim yok
o derece kameraya ilgisizim

hocam yardımcı olur musunuz

Son düzenleme:
Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33

o derece kameraya ilgisizim

hocam yardımcı olur musunuz
kardeşim kameradan baska birşeye zararı olmaz tozun sadece zamanla artar resim çekemezsin yani benim için kamera önemsiz diyorsanız cihaza bir zararı olmaz kameranın tozlanmasının

Oyla:
Üst Alt