Yardım Redmi Note 9 Pro Joyuse Magisk Yüklenmiyor

bryan06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yuliyan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
2
Magisk son sürümü uygundur hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca hocam konu dışı olarak ben eu 11.0.7 sürümünü kullanıyorum. Eğer ki görsellikten birazcık feragat etmeyi isterseniz pil ve hız açısından hiçbir roma değişmem ki birçok romu denemiş biri olarak konuşuyorum.
Hocam magisk 25.3 ü hem elle hem de orangefox araçlardan denedim ayrıca 20.4 ü de denedim ama maalesef yine bootloop a girdi telefon. Uninstall ederek kurtardım yine.

Benim EU 12.0.2 version dan dolayı mı böyle oldu onu düşünmeye başladım.

Başka önerebileceğin bir yöntem var ise onu deyeyim, yukarıda bir arkadaş orangefox tan magisk in apk sını yükle dedi onu da deneyebilirim ama onda da bootloop olur ise unistall edebilir miyim emin olamadım.

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Hocam magisk 25.3 ü hem elle hem de orangefox araçlardan denedim ayrıca 20.4 ü de denedim ama maalesef yine bootloop a girdi telefon. Uninstall ederek kurtardım yine.

Benim EU 12.0.2 version dan dolayı mı böyle oldu onu düşünmeye başladım.

Başka önerebileceğin bir yöntem var ise onu deyeyim, yukarıda bir arkadaş orangefox tan magisk in apk sını yükle dedi onu da deneyebilirim ama onda da bootloop olur ise unistall edebilir miyim emin olamadım.
Hocam daha önce joyeuse cihazınıza root atarken bootloopta kaldınız mı çünkü aklıma cihazda problem olabileceği geldi.

bryan06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yuliyan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
2
Hocam daha önce joyeuse cihazınıza root atarken bootloopta kaldınız mı çünkü aklıma cihazda problem olabileceği geldi.
Cihaza 2 sene önce ROM yüklemek için Pitch black recovery kurmuştum o zaman bir problem olmamıştı.

Dün ilk defa rootlamak için Pitch black recovery üzerinde bir kaç magisk version yüklemeyi denedim her denememde bootloop a düştü ben de uninstall magisk ile cihazı kurtadım.

Bu gün sizin önerinizle orangefox ü yükledim onun üzerinden bir kaç magisk version denedim burada da yükleme sonrası bootloop ile karşılaştım uninstall ederek geri döndüm.

Şu an telefon açık ve kullanabiliyorum sadece şu magisk i yükleyemiyorum. Ne yapacağımı düşünüyorum :)

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Cihaza 2 sene önce ROM yüklemek için Pitch black recovery kurmuştum o zaman bir problem olmamıştı.

Dün ilk defa rootlamak için Pitch black recovery üzerinde bir kaç magisk version yüklemeyi denedim her denememde bootloop a düştü ben de uninstall magisk ile cihazı kurtadım.

Bu gün sizin önerinizle orangefox ü yükledim onun üzerinden bir kaç magisk version denedim burada da yükleme sonrası bootloop ile karşılaştım uninstall ederek geri döndüm.

Şu an telefon açık ve kullanabiliyorum sadece şu magisk i yükleyemiyorum. Ne yapacağımı düşünüyorum :)
Hocam bir de farklı bir romu format data flash rom format data adımlarıyla kurup öyle deneyin derim. Çünkü zamanında ben de pbrb twrpyi kullandım birçok kere rom atarken bootloopa düştüğü oldu. Siz bilirsiniz gene de.

bryan06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yuliyan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
2
Hocam bir de farklı bir romu format data flash rom format data adımlarıyla kurup öyle deneyin derim. Çünkü zamanında ben de pbrb twrpyi kullandım birçok kere rom atarken bootloopa düştüğü oldu. Siz bilirsiniz gene de.
İşte benim amacım telefon içinde bir çok uyguama var, yeni rom a geçmeden yani onları silmeden halletmekti.

Eyvallah sizi de yordum. Desteğiniz için teşekkürler. Artık bir çağresine bakmaya çalışacağım.

bryan06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yuliyan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
2
Orangefox üzerinden magisk kurulumunu sd kart üzerinden de denedim sonuç yine başarısız oldu.

Bu arada şöyle bir durum fark ettim, ornagefox ile magisk i flash larken bilgiler kısmında "Storage is encrypted" diyor, bu durumdan dolayı magisk yüklemesi sonrası telefon bootloop a giriyor olabilir mi?
Bu konuda yorumunuzu alırsam memnun olurum.

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Orangefox üzerinden magisk kurulumunu sd kart üzerinden de denedim sonuç yine başarısız oldu.

Bu arada şöyle bir durum fark ettim, ornagefox ile magisk i flash larken bilgiler kısmında "Storage is encrypted" diyor, bu durumdan dolayı magisk yüklemesi sonrası telefon bootloop a giriyor olabilir mi?
Bu konuda yorumunuzu alırsam memnun olurum.
OrangeFox (or any other recovery) cannot encrypt anything. Encryption is done by your ROM. So, if you ever see anybody claiming that OrangeFox encrypted their phone, please tell them that this is absolutely impossible - because only a ROM can encrypt a phone

Hocam bu kısımda orangefox veya herhangi bir twrpnin telefonun içini kilitleyemeyeceğini kilitleyen unsurun rom olduğunu söylemiş. Bence telefona iyi bir yedek atıp başka bir rom flaşlama veya telefona format data atmak işe yarayabilir.

bryan06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yuliyan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
2
OrangeFox (or any other recovery) cannot encrypt anything. Encryption is done by your ROM. So, if you ever see anybody claiming that OrangeFox encrypted their phone, please tell them that this is absolutely impossible - because only a ROM can encrypt a phone

Hocam bu kısımda orangefox veya herhangi bir twrpnin telefonun içini kilitleyemeyeceğini kilitleyen unsurun rom olduğunu söylemiş. Bence telefona iyi bir yedek atıp başka bir rom flaşlama veya telefona format data atmak işe yarayabilir.
Hocam tekrar merhaba, kaybedecek bir şeyim yok deyip aşağıdaki video ya göre cihazı başarılı bir şekilde root ladım. Her şey için teşekkürler.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Hocam tekrar merhaba, kaybedecek bir şeyim yok deyip aşağıdaki video ya göre cihazı başarılı bir şekilde root ladım. Her şey için teşekkürler.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Hocam size bir öneride bulunayım root kullanarak swiftbackup ismli uygulamayla telefonunuzu yedekleyip yedeği bilgisayara atın fakat dikkat etmeniz gereken galeri ve videolarıda pcye atmanız sonra istediğiniz romu kurun ardından tekrar root atın yedeği telefonunuza atın yedeğin içerisinde swiftbackupun app dosyası onun içindede apk dosyası olur onu kurup tekrar yedeği alddığınız hesapla oturum açıp uygulamalarını geri yükleyin kolay gelsin geçmiş olsun

Üst Alt