Rom Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) MIUI 12.5 Enhanced Edition Türkiye Kararlı V12.5.2.0.RJZTRXM İndirme Bağlantıları

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
hocam bu pek enhanced sürüme benzemiyor. sanki sıradan bir güncelleme gibi geldi bana.
Kurup denediniz mi nasıl o kanıya vardınız xiaomi nin resmi rom indirme sitesinde öyle yazıyor yalan yazacak değildir herhalde

gomek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özgün
Cihazım
galaxy s6
Konular
2
Kurup denediniz mi nasıl o kanıya vardınız xiaomi nin resmi rom indirme sitesinde öyle yazıyor yalan yazacak değildir herhalde
Denedim tabi gelir gelmez. Hiçbir yerde enhanced ibaresi yok. Youtubeda da baktım özelliklerine çoğu enhanced özelliği yok birtek 1 gb ram ekleme özelliği gelmiş gerisi eski versiyonla aynı. O yüzden sordum zaten değişiklik listesinde de enhanced için sayılan yenilikler yazmıyor.

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Denedim tabi gelir gelmez. Hiçbir yerde enhanced ibaresi yok. Youtubeda da baktım özelliklerine çoğu enhanced özelliği yok birtek 1 gb ram ekleme özelliği gelmiş gerisi eski versiyonla aynı. O yüzden sordum zaten değişiklik listesinde de enhanced için sayılan yenilikler yazmıyor.
Baktığınız değişiklikler cihaz ve modele göre değişir ben zaten konu başlığı da romda ne gibi değişiklikler var alıntı yaparak yazdım zaten çok büyük değişim beklemek gerekmez sanal bellek bile başlı başına oyuncular için büyük bir değişiklik bence

kurt2016

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hıdır kurt
Cihazım
erkek
Konular
2
hocam fastboot ındırdım ama boyutu cok kucuk ıcında ımage klasoru felan yok recoverye benzıyor flash tool gormuyor fastboot olduhuna emınmısın bır yanlışlık olabılırmı ?

gomek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özgün
Cihazım
galaxy s6
Konular
2
Baktığınız değişiklikler cihaz ve modele göre değişir ben zaten konu başlığı da romda ne gibi değişiklikler var alıntı yaparak yazdım zaten çok büyük değişim beklemek gerekmez sanal bellek bile başlı başına oyuncular için büyük bir değişiklik bence
yok hocam bu enhanced değil. biraz daha inceleyip emin oldum. enhanced olanlarda sürüm adının altında enhanced diye yazıyor bu versiyonda yok. enhanced sürüm notlarında enhanced özellikleri sıralanıyor bizimkinde yok. enhancedde ayarlar menüsünde pil bölümü güvenlik bölümü falan değişik bizimki eskisi gibi. buna enhanced demişse xiaomi enhanced değil. düzeltme gelecektir.

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Ko89
hocam fastboot ındırdım ama boyutu cok kucuk ıcında ımage klasoru felan yok recoverye benzıyor flash tool gormuyor fastboot olduhuna emınmısın bır yanlışlık olabılırmı ?
Fastboot değil ota indirmişsiniz dir

bayir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ata
Cihazım
Xiaomi Mi10T
Meslek
Anestezi Teknikeri
Konular
11

Maxhonroyan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Max
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Mekaniker
Konular
1
Enhanced Edition değil arkadaşlar bilginize. Güncelleme bilgisi şu şekilde.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt