Rom Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) MIUI 12.5 Enhanced Edition Endonazya Kararlı 12.5.4.0 İndirme Bağlantıları

Sirenia7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi6
Konular
23
Hocam merhaba şu videodaki özelliklerin olduğu bir rom var mı? Bunu bilseniz bilseniz forumda siz bilirsiniz :) şimdiden çok teşekkürler

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir de bu enhanced rom google sms,arama uygulaması kullanan bir bölgede var mı? Spam mesajların engellenmesi benim için önemli de

Son düzenleme:

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Hocam merhaba şu videodaki özelliklerin olduğu bir rom var mı? Bunu bilseniz bilseniz forumda siz bilirsiniz :) şimdiden çok teşekkürler

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir de bu enhanced rom google sms,arama uygulaması kullanan bir bölgede var mı? Spam mesajların engellenmesi benim için önemli de
Muıu romlarda oluyor ama artık sanırım yayınlanmıyor haftalık romlar bölümüne bakın lütfen

HayLo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
15
xiaomi-redmi-note-9-pro-6gb-64gb-beyaz-jpg.155685
  • Aygıt: Redmi Not 9 Pro Endonezya​

• Kod adı:

• Sürüm: V12.5.4.0.RJZIDXM​

• Dal: Kararlı Beta​

• Tür: Kurtarma​

• Boyut: 2.7 GB​

• Yayın Tarihi: 2022-04-22​

• Paket ismi: miui_JOYEUSEIDGlobal_V12.5.4.0.RJZIDXM_def340c8d2_11.0.zip​

• MD5: def340c8d2644f440462b428a686f1f9​

• Değişiklik günlüğü:

[Sistem]
    Android Güvenlik Yaması, Mart 2022'ye güncellendi. Artırılmış sistem güvenliği.

• Güncelleme ve Kurulum Talimatları

1- OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Aynı romun bir alt sürümündeyseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak güncellemeyi kurabilirsiniz.
    2- Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
    3- Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.
  • ( Fastboot rom çıkınca eklenecektir )

Diğer rom kurulumları gibi wipe format data falan yapacak mıyız ? Şuan V13 Kullanmaktayım

Üst Alt