Rom Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) MIUI 12.5.4.0 Kararlı Eu Rom

draqkin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Meslek
Dr.
Konular
5
12.5.3 üzerine direkt kurulur mu acaba?

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Miui 12 ile birlikte eu romların hepsi çöp oldu. Global romlar bundan kat kat iyi. Bir önceki telefonum mi 10t de bu durumu gözlemledim şimdide note 9 pro da gözlemliyorum. Eu rom ve eu rom tabanlı hiçbir romu yüklemenizi önermiyorum.

draqkin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Meslek
Dr.
Konular
5
Miui 12 ile birlikte eu romların hepsi çöp oldu. Global romlar bundan kat kat iyi. Bir önceki telefonum mi 10t de bu durumu gözlemledim şimdide note 9 pro da gözlemliyorum. Eu rom ve eu rom tabanlı hiçbir romu yüklemenizi önermiyorum.
Eu romlar zaten global romların üzerine editlenmiyor mu? Ben öyle biliyorum. Batarya olarak 11.07 nin üzerine rom görmedim ama onda da widevine sertfifika sorunu olduğundan şu anda 12.5.3 de kaldım . 12.5.4 çıkmış ona geçip geçmemekte kararsızım...

emir53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
galaxy c7
Konular
4
Uygulamalardan uygulama klonlamaya çalışınca telefon çöküyor kullananlarda öyle sorun varmı acaba

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Eu romlar zaten global romların üzerine editlenmiyor mu? Ben öyle biliyorum. Batarya olarak 11.07 nin üzerine rom görmedim ama onda da widevine sertfifika sorunu olduğundan şu anda 12.5.3 de kaldım . 12.5.4 çıkmış ona geçip geçmemekte kararsızım...
Yanlış biliyorsunuz. Çin rom tabanlı oluyor ama bunlar nasıl yapıyorda çin romunu böyle çöp haline getiriyorlar tebrik hak ediyorlar. Batarya konusunda eea rom yeterli seviyede bence. Daha önce 10t kullanıyordum (144hz sabit şekilde) batarya performansı note 9 pro dan daha iyiydi. Buda redmi serisine verilen değeri gösteriyor bedava bile olsa redmi serisi alınmaz.

draqkin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Meslek
Dr.
Konular
5
Yanlış biliyorsunuz. Çin rom tabanlı oluyor ama bunlar nasıl yapıyorda çin romunu böyle çöp haline getiriyorlar tebrik hak ediyorlar. Batarya konusunda eea rom yeterli seviyede bence. Daha önce 10t kullanıyordum (144hz sabit şekilde) batarya performansı note 9 pro dan daha iyiydi. Buda redmi serisine verilen değeri gösteriyor bedava bile olsa redmi serisi alınmaz.
Şu anda EEA rom öneriyorsunuz yani... Benim tr ve eea romda sıkıntım çevirici ve konuşma kaydı. Global veya endonezyayı romlarını denemiştim daha önceki sürümlerde ama onlardan da pek memnun kalmamıştım. Halen eu 11.07 de devam ediyorum.. Herhalde telefonu değiştirene kadar bu romda kalacağım. Bir daha da burayı kontrol etmeden xiaomi cihazı almam.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Şu anda EEA rom öneriyorsunuz yani... Benim tr ve eea romda sıkıntım çevirici ve konuşma kaydı. Global veya endonezyayı romlarını denemiştim daha önceki sürümlerde ama onlardan da pek memnun kalmamıştım. Halen eu 11.07 de devam ediyorum.. Herhalde telefonu değiştirene kadar bu romda kalacağım. Bir daha da burayı kontrol etmeden xiaomi cihazı almam.
Arama ve mesajlaşma benim için fark etmiyor. Eea rom sıklıkla güncelleme alıyor, hızlı ve stabil. Mi cihazları hariç alınmaz. Onlarında zaten kaçak yolu kapandı galiba o yüzden elveda xiaomi, merhaba iphone.

kuvant512

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
KUVANT
Cihazım
Mİ A1
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
kabuk etmem gerek ki batarya performansı vasat cihaz uykuya girmesine rağmen android sistemi pil tüketiyor cihaz yazılımını mi flash ile tamamen silip temiz kurulum yaptım ancak değişen bişey yok gereksiz pil tüketimi var

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-03-10-12-42-23-369_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-03-10-12-42-23-369_com.miui.securitycenter.jpg
    223,8 KB · Görüntüleme: 8
Üst Alt