MIUI 12 Redmi Note 9 Pro Joyeuse - Global Kararlı Rom V12.0.3.0 - İndirme ve Yükleme Aşamaları

gomek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özgün
Cihazım
galaxy s6
Konular
2
turk telekom mobil uygulaması açılmıyor bu sürümde. çözümünü bilen var mı?

Sebastian Insane

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi 9 pro
Konular
0
Beta olduğu için zaten recovery yüklenmiyor telefondan ne diye ekliyorsunuzki beta zaten.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Beta olduğu için zaten recovery yüklenmiyor telefondan ne diye ekliyorsunuzki beta zaten.
Ben kullanmadığım veya sorun yaşayacağınız, yüklenmeyen bir dosyayı paylaşmam. Bir sürü custom veya beta güncellemesi adı altında romlar çıkıyor. Kendim çoğunu deniyorum ve kötü olanları hiç bir zaman paylaşmadım. Keza bu romu kendi cihazıma da yükledim kullandım. Beta sürüm olduğu için illaki hatalar, problemler yer alacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sergen544

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sergen
Cihazım
Note 9 pro
Konular
0
Redmi Note 9 Pro Joyeuse - Global Kararlı Rom V12.0.3.0 - İndirme ve Yükleme Aşamaları
Bootlader kilidi kapalı ve cihaz garantili ise :
  • OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
  • Aşağıda yer alan OTA Kurulum Linki üzerinden indirip cihazdan seçerek kurulumu yapabilirsiniz.
  • Bir diğer yükleme şekli olan Recovery ile yüklemek isterseniz de, Recovery Kurulum Linki üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.

OTA Kurulum Linki :

Recovery Kurulum Linki :

Fastboot Rom Kurulum linki :

Güncelleme :

• Android Güvenlik Yaması Mart 2021'e güncellendi.
  • Sistem güvenliği artırıldı.

--

Eğer TWRP üzerinden yüklemek isterseniz aşağıda yer alan videoyu ve adımları uygulayabilirsiniz.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Kullanılacak Uygulamaların Linki :

TWRP Normal Kurulum Aşamaları :

• OrangeFox üzerinden kurulum yapılmalıdır. (Eğer bilmiyorsanız üstte verdiğim link üzerinden indirdiğiniz OrangeFox.zip dosyasını TWRP üzerinden Flashlamanız yeterlidir.)
  • TWRP / OrangeFox'a giriyoruz
  • Wipe - Dalvik Art/Cache/Data.
  • Flash rom
  • Reboot System
  • Kurulum tamamlandıktan ve cihaz yeniden başlatıldıktan sonra dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

TWRP Temiz Kurulum Aşamaları :

• Romun zip dosyasını OTG Flash belleğe veya SD kartınıza yükleyiniz, indiriniz.
  • OrangeFox üzerinden kurulum yapılmalıdır. (Eğer bilmiyorsanız üstte verdiğim link üzerinden indirdiğiniz OrangeFox.zip dosyasını TWRP üzerinden Flashlamanız yeterlidir.)
  • TWRP / OrangeFox'a giriyoruz ve Format Data - Yes (Yeniden BAŞLATMAYIN)
  • Wipe - Dalvik Art/Cache/Data/İnternal Storage
  • Flash rom
  • Reboot System
  • Kurulum tamamlandıktan ve cihaz yeniden başlatıldıktan sonra dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Not : Eğer imkanınız varsa temiz kurulum yapmanızı tercih ederim.
Hocam zaten bir sürü teknik bilgi var bide sizin kullandığınız dil çok ağır mesela flaslamaniz ne demek videoda da bir suru ağdalı cümleleriniz var

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Hocam zaten bir sürü teknik bilgi var bide sizin kullandığınız dil çok ağır mesela flaslamaniz ne demek videoda da bir suru ağdalı cümleleriniz var
Rom dosyasını indirip sd card veya usb otg varsa onların içine atın. Yoksa bir bilgisayardan atabilirsiniz. Format data ve wipe işlemlerini yaptıktan sonra romu kurun, bilgisayardan atacaksanız: format data ve wipe işlemlerinden sonra kurtarma menüsünü yeniden başlatın. Rom dosyasını içine atın, üstüne basın ve sağa doğru kaydırın. İşlem bitimi kurtarma menüsünden sisteme yeniden başlatın.

Son düzenleme:

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
ağdalı cümle ne ya :D
Hocam hiç de bir şey bilmiyorsan gördüğünü yaparsın çok da zor değil hani. pickedusernamesonofa sağolsun yazmış baya :D

Üst Alt