Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Eu Rom v12.0.2.0 Sürümü Rootlama Yöntemi

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Evet Arkadaşlar Hepinizden Özür Dilerim Yaşadığınız Sorun İçin Ama Kendi İmkanlarımla Sorunu Çözdüm Eu Romun Son Sürümünü Kullanıpta Rootlamak İsteyen Arkadaşlar Bu Konuda Belirttiğim Yöntemle Cihazı Bootloba Düşmeden Sorunsuz Rootlayabilirler

Gerekli Olan Magisk Sürümü:

Verileri Kaybetmeden Rootlama: Orange Fox Twrp Kullanın Arkadaşlar Cihaza Kirli Flash Yapcaz Şöyleki Öncelikle Eu Romun Son Sürümünü İndirin Konuda Vermiş Olduğum Magisk Dosyasınıda İndirin Ardından Twrp Moduna Alın Cihazı Önce Bağla Kısmına Girip sadece Data Olanı Seçin Geri Kalanların Yanındaki Tiki Kaldırın Ardından Romu Flashlayın Ardından Magisk 21.2.zip Dosyasını Flashlayın Ve cihazı Yeniden Başlatın Root Kurulum İşlemi Bu Kadar Cihazınız Bootloba Düşmeden Açılacak ve verilerinizde kaybolmayacak merak etmeyin.

Temiz Kurulum Rootlama: Sıfırdan Kurulum Yapacak Arkadaşlarda Rom Dosyasını Ardından Magisk 21.2.zip Dosyasını Flashlayıp Cihazı Yeniden Başlatsınlar Eğer Cihaz Bootloba Düşerse Twrp Moduna Geçip Format Data İşlemi Yapsınlar Cihaz Sorunsuz Açılacaktır.

Son düzenleme:

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Evet Arkadaşlar Hepinizden Özür Dilerim Yaşadığınız Sorun İçin Ama Kendi İmkanlarımla Sorunu Çözdüm Eu Romun Son Sürümünü Kullanıpta Rootlamak İsteyen Arkadaşlar Bu Konuda Belirttiğim Yöntemle Cihazı Bootloba Düşmeden Sorunsuz Rootlayabilirler

Gerekli Olan Magisk Sürümü:

Verileri Kaybetmeden Rootlama: Arkadaşlar Cihaza Kirli Flash Yapcaz Şöyleki Öncelikle Eu Romun Son Sürümünü İndirin Konuda Vermiş Olduğum Magisk Dosyasınıda İndirin Ardından Twrp Moduna Alın Cihazı Önce Romu Flashlayın Ardından Magisk 21.2.zip Dosyasını Flashlayın Ve cihazı Yeniden Başlatın Root Kurulum İşlemi Bu Kadar Cihazınız Bootloba Düşmeden Açılacak ve verilerinizde kaybolmayacak merak etmeyin.

Temiz Kurulum Rootlama: Sıfırdan Kurulum Yapacak Arkadaşlarda Rom Dosyasını Ardından Magisk 21.2.zip Dosyasını Flashlayıp Cihazı Yeniden Başlatsınlar Eğer Cihaz Bootloba Düşerse Twrp Moduna Geçip Format Data İşlemi Yapsınlar Cihaz Sorunsuz Açılacaktır.
Ellerinize sağlık hocam

Son düzenleme:

malidedeoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Note 9 Pro 128
Meslek