Rom Redmi Note 9 Pro ( Joyeuse )-Avrupa EEA MIUI V13.0.1.0.SJZEUXM İndirme Bağlantıları

MertTT9

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
1
Deneyen oldu mu bilmiyorum ancak bu güncelleme'de ota yoluyla veya flash ile yapıldığında IMEI gitme olayı yaşanıyor mu?

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Hocam NFC, konum ve bluetooth'u zaten hiç kapatmıyorum. Mobil veri ister wifi bağlı olsun ister olmasın zaten hep açık. Benim standartlarıma göre bu kullanım koşullarında bir cihazın akşam eve getirmesi ve hala 2 saatten fazla oyun oynatabilmesi (wild rift 60fps, önemli anlar kaydı açık) gayet yeterli. Sanki mobil bir cihazdan çok fazla şey bekliyormuşsunuz gibi. Ne verebilir ki kıçında nükleer reaktör yok sonuçta, polimer pille çalışan makina...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MIUI'ın karakteristiğine hiç ama hiç dokunmamışlar. Diğer cihazlara gelen güncellemeler de aynı. Theme engine'le uğraşmamak için olduğu gibi bırakmışlar her şeyi. AOSP kullandıktan sonra çok kuru geliyor. Zaten arayüz performansı ve adaptasyonda sınıfta kalıyorlardı iyice salmışlar. O kadar çalışan var kimse de MIUI arayüzünde moneti seçenek olarak sunalım hiç değilse dememiş. Arayüz/yazılım biriminde çalışanlar da tema birimindekiler gibi tembel sanırım.
Benim yorumum sizin kullanımınıza değil. Kendi kullandığım telefon üzerinden yorumda bulundum. Fazla birşey beklemiyorum eskisinden daha kötü olmasından bahsediyorum görsel yenilik zaten yok adama sorarlar bu neyin güncellemesi diye ama tabi onlara göre bir ton yenilik (gereksiz) var.

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Ben iyi olduğunu düşünmüyorum. Önceki sürümlerde full parlaklık saatlerce gps aktif şekilde mobil veri ile kullanıyordum bundan daha iyiydi.
Hocam son konumdaki mint romu deneye bilirsin memnun kalmadıysan, fazlasıyla bu telefon için iyi bir rom. Genelde curtana veya miatoll olarak çıkartılıyor edit romlar. bundan dolayı joyeuse için edit rom bulmak zor. orijinal romdan memnun değilsen mint romu tercih edebilirsin. Joyeuse için port rom haricinde orijinal romu editleyip sunulan başka rom görmedim. Joyeuse için inanılmaz bi rom.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Hocam son konumdaki mint romu deneye bilirsin memnun kalmadıysan, fazlasıyla bu telefon için iyi bir rom. Genelde curtana veya miatoll olarak çıkartılıyor edit romlar. bundan dolayı joyeuse için edit rom bulmak zor. orijinal romdan memnun değilsen mint romu tercih edebilirsin. Joyeuse için port rom haricinde orijinal romu editleyip sunulan başka rom görmedim. Joyeuse için inanılmaz bi rom.
Pil dışında sorun yok. Çok abartılacak bir kayıpta yaşamadım ama yani görsel değişiklik yok yenilik yok bu pil niye daha kötü oluyor onu anlayamadım. Klasik planlı eskitme güncellemelerinden biri işte çokta şaşırmıyorum. Telefonu değiştireceğim için fazla takılmıyorum. Evde xiaomi bolluğu var bu aralar idare edeni bulana kadar devam. O romun konusunu takip ediyorum eea tabanlı olduğunu gördüğüm için yükleme konusunda en ufak şüphem yok ama uğraşmak istemiyorum herşeyi baştan kur vs.

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Doğru hocam sizde haklısın, umarım deneme fırsatınız olur.

Üst Alt