Soru Redmi note 9 pro için TWRP ???

Kamboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
24
Merhaba arkadaşlar Redmi Note 9 Pro için düzgün sorunsuz çalışan bir TWRP varmıdır ??

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Merhaba arkadaşlar Redmi Note 9 Pro için düzgün sorunsuz çalışan bir TWRP varmıdır ??

her ikiside güzel çalışmakta ben orange foxu tavsiye ediyorum hocam

iskader

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adem
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
İK
Konular
0

üstad orangefox için curtana olması sorun olmuyor değilmi, bizim pro ya uyumlu değilmi.

üstad yazmışken bide şunu sorayım. diyelim custom romdan global yada endonezyaya dönmek istiyoruz, mi flashın hangi sürümü ile geçiyoruz Kendiniz hiç mi flash ile hiç sıfırladınızmı. Teşekkürler.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
üstad orangefox için curtana olması sorun olmuyor değilmi, bizim pro ya uyumlu değilmi.

üstad yazmışken bide şunu sorayım. diyelim custom romdan global yada endonezyaya dönmek istiyoruz, mi flashın hangi sürümü ile geçiyoruz Kendiniz hiç mi flash ile hiç sıfırladınızmı. Teşekkürler.
curtana yazdıgına bakmayın hocam o miatool sürüm yani hem curtana hem joyeuse uyumlu bir twrp merak etmeyin bende onu kullanıyorum eger stock roma dönmek isterseniz mi flash ile yazılım atmanıza gerek yok twrp ile geçmek istediğiniz stock romun recovery olan versiyonunu indirip twrpden kurulumunu yapabilirsiniz

Kamboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
24
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Merhaba
orangeFox zip uzantılı. Telefonda twrp yok nasıl yüklerim? sanki mevcut twrp ile flashlanması gereken bir twrp gibi duruyor ama cihazda twrp yok.

birde dosyanın adında curtana yazıyor eurom atacağım joyeuse ile uyumlu çalışırmı ?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
hocam siz çok yanlıs yerdesiniz o zaman bakın benim eu rom kurulum rehberim var onun linkini bırakıyorum buraya ordaki tüm adımları 1. adımdan baslayarak sorunsuz sekilde yaparsanız hem twrp ye hem eu roma geçiş yapabilirsiniz kolaylıkla Rehber - Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi V12.0.1.0.QJZMIXM Resimli Anlatım cihazda twrp olmaması önemli değil rehberde zaten pcden twrp yükleme mevcut siz sadece rehberimdeki işlemleri birebir yapın bir sıkıntı çıkmaz

Kamboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
24
curtana yazdıgına bakmayın hocam o miatool sürüm yani hem curtana hem joyeuse uyumlu bir twrp merak etmeyin bende onu kullanıyorum eger stock roma dönmek isterseniz mi flash ile yazılım atmanıza gerek yok twrp ile geçmek istediğiniz stock romun recovery olan versiyonunu indirip twrpden kurulumunu yapabilirsiniz
"" eger stock roma dönmek isterseniz mi flash ile yazılım atmanıza gerek yok twrp ile geçmek istediğiniz stock romun recovery olan versiyonunu indirip twrpden kurulumunu yapabilirsiniz""
bu noktada bir şey sormak istiyorum kararlıdan betaya yada betadan kararlıya geçerken de geçerli mi bu söylediğiniz?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
"" eger stock roma dönmek isterseniz mi flash ile yazılım atmanıza gerek yok twrp ile geçmek istediğiniz stock romun recovery olan versiyonunu indirip twrpden kurulumunu yapabilirsiniz""
bu noktada bir şey sormak istiyorum kararlıdan betaya yada betadan kararlıya geçerken de geçerli mi bu söylediğiniz?
hocam twrp olduktna sonra cihazda her türlü roma geçiş yapabilirsiniz sorunsuz

Kamboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
24
hocam siz çok yanlıs yerdesiniz o zaman bakın benim eu rom kurulum rehberim var onun linkini bırakıyorum buraya ordaki tüm adımları 1. adımdan baslayarak sorunsuz sekilde yaparsanız hem twrp ye hem eu roma geçiş yapabilirsiniz kolaylıkla Rehber - Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi V12.0.1.0.QJZMIXM Resimli Anlatım cihazda twrp olmaması önemli değil rehberde zaten pcden twrp yükleme mevcut siz sadece rehberimdeki işlemleri birebir yapın bir sıkıntı çıkmaz
Teşekkür ederim.

Kamboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
24
Tekrar merhaba
eu rom kurulum rehberini okudum gayet iyi anladım en kısa zamanda yapacağım.
sadece bir sey sormak istiyorum
ilk basta
TWRP-3.4.1B-joyeuse-fix.img

ile twrp flasladıktan sonra bu twrp üzerinden direk eurom neden kurulamıyor. pitchblack olmadan yapılamıyor mu ?

teşekkürler sağolun.

Üst Alt