Yardım Redmi Note 9 Pro Hk.

sab3432

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.5.4.0 (RJZTRXM)
Telefon Modeli
Redmi Note 9 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba.
Eylül 2020'de aldığım ve halen kullandığım Redmi Note 9 Pro cihazımın batarya ve yazılımsal performansı düşmeye başladı. Garantisi de geçtiğimiz ayın başında bitti. Cihazımı hem batarya hem performans açısından biraz canlandırmak istiyorum. Bu konulardan hiç anlayan biri değilim. Bununla ilgili ne yapabilirim? Nereden başlamalıyım, nasıl ilerlemeliyim? Bana yardımcı olabilecek değerli bir arkadaşım var mı? Görüş ve önerilerinizi rica ederim. Çok teşekkür ederim.

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Merhaba.
Eylül 2020'de aldığım ve halen kullandığım Redmi Note 9 Pro cihazımın batarya ve yazılımsal performansı düşmeye başladı. Garantisi de geçtiğimiz ayın başında bitti. Cihazımı hem batarya hem performans açısından biraz canlandırmak istiyorum. Bu konulardan hiç anlayan biri değilim. Bununla ilgili ne yapabilirim? Nereden başlamalıyım, nasıl ilerlemeliyim? Bana yardımcı olabilecek değerli bir arkadaşım var mı? Görüş ve önerilerinizi rica ederim. Çok teşekkür ederim.
Merhaba garantisi bittiyse öncelikle geliştirici seçeneklerini açıp oradan bootloader kilidinin açılması lazım. Açıldıktan sonra fastboot ile joyeuse kod adlı cihazın istediğiniz sürümünü indirip mi flash ile kurabilirsiniz. Bir de fastboot üzerinden minimal adb fastboot ile orangefox kurup eu rom veya aosp romları kurabilirsiniz.

Detaylı anlatımlar forumda var biraz gezmenizi tavsiye ederim.

Oyla:

acerhizm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
15
EU Custom rom asla tavsiye etmem telefonu kullandıkça dahada kötü hale geliyor. EU harici kurabilirsin. Aynı cihaza sahibiz dostum.

Oyla:
Üst Alt