Soru Redmi note 9 pro hangi sürümü kullanmalıyım

DeeJaWuu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akif
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
4
İyi günler.
12.5.4 Global sürümünü kullanıyorum. Şuan en güncel sürüm hangisi. Sizce güncellemelimiyim.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Eea kullanıyorum gayet memnunum tavsiye ederim.

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
En iyisi Endonezya romlari . 12.5.2.0 öneririm

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
En iyisi Endonezya romlari . 12.5.2.0 öneririm
Hocam kaç zamandır kullanıyorsunuz romu telefon günlük kullanım için nasıl yaorumlarsiniz ?

Ben daha rom kurmakdan bikdim öyleki
MIUI 11.0.7.0 daha fazla ısınıyor şarjda ve normla kullanimdan bir az fazla Google aranalar falan hiç hoş değil ben modullerle işimi.goruyorum ama eh iwde ama hızlı ve seri çalışıyor

Endenezyo 12.0.4.0 iyi gibi ama çok Air o animasyonlar falan bazen çileden çıkartıyor insani

Endenezyo 12.0.5.0 bu romda oyunlarda az ısınınca FPS duwuyor ve bu romda da çok ağır animasyonlar var ve wifi dalqalanma ola biliyor bazen iyi çeken yerde kötü çekiyor

Eu 12.0.3.0 o kadar ağır animsyonlu rom hiç eu rom ekibine hakikaten hiç yakışmadı 2 saat falan cildirtdi beni resmen ios benzetmeye caliwmiwlar ama o değil
Kalmiwim böyle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Uzun oldu ama varsa bilginiz paylaşırsanız bizimle umarim

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Hocam kaç zamandır kullanıyorsunuz romu telefon günlük kullanım için nasıl yaorumlarsiniz ?

Ben daha rom kurmakdan bikdim öyleki
MIUI 11.0.7.0 daha fazla ısınıyor şarjda ve normla kullanimdan bir az fazla Google aranalar falan hiç hoş değil ben modullerle işimi.goruyorum ama eh iwde ama hızlı ve seri çalışıyor

Endenezyo 12.0.4.0 iyi gibi ama çok Air o animasyonlar falan bazen çileden çıkartıyor insani

Endenezyo 12.0.5.0 bu romda oyunlarda az ısınınca FPS duwuyor ve bu romda da çok ağır animasyonlar var ve wifi dalqalanma ola biliyor bazen iyi çeken yerde kötü çekiyor

Eu 12.0.3.0 o kadar ağır animsyonlu rom hiç eu rom ekibine hakikaten hiç yakışmadı 2 saat falan cildirtdi beni resmen ios benzetmeye caliwmiwlar ama o değil
Kalmiwim böyle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Uzun oldu ama varsa bilginiz paylaşırsanız bizimle umarim
Suan Endonezya 12.5.2.0 kullanıyorum gayet akıcı rom sorun yok eu romlar cok sıkıntı yaratiyor maalesef ki heleki yuzde yirmi şarjın altina ininckei o donmasi beni bitiriyor. Endonezya 12.0.4 sürümü pil olarak en iyi sürüm ama ağır bir sürüm onuda baya bi kullandim suanlik bunu oneriyorum gayet akıcı kullanıyorum bende sorun yok. Yükleyip donma sorunu yaşarsanız format data ile kullanmanizi öneririm yani her seyi silip cihaz kendine geliyor .

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Suan Endonezya 12.5.2.0 kullanıyorum gayet akıcı rom sorun yok eu romlar cok sıkıntı yaratiyor maalesef ki heleki yuzde yirmi şarjın altina ininckei o donmasi beni bitiriyor. Endonezya 12.0.4 sürümü pil olarak en iyi sürüm ama ağır bir sürüm onuda baya bi kullandim suanlik bunu oneriyorum gayet akıcı kullanıyorum bende sorun yok. Yükleyip donma sorunu yaşarsanız format data ile kullanmanizi öneririm yani her seyi silip cihaz kendine geliyor .
Anladim hocam teşekkürler cevab için ben hep rom kurunca kendi recoverysinden format data atmassam kullanamıyorum bir takıntı haline geldi bende şu anda endenezyo 12.0.4.0 kullanıyorum uzun kullanmada problem yapmazsa animasyonları kapalı kullanacam olmazsa vakit bulursam 12.5.2.0 geçerim benim için en onemlisi günlük kullanım yani iwim gereği bol vaktim olmuyor çok zaman

Üst Alt