MIUI 12.5 Redmi Note 9 Pro - Global Kararlı V12.5.5.0 RJZMIXM İndirme Bağlantıları

movistarz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Rdmi note 9 pro
Konular
11
Beyler bugün note 9 pro aldım telefonun MIUI guncellemesi 12.0.1 ayarlardan baktım 12.5.5.0 RJZMİXM GUNCELLEMESİ gelmiş guncelleyeyim dedim baktım twrp 3.4.1b-0530 for redmi note 9s yazıyor güncellesem bir sorun olurmu

ataekim274434

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
17
Cihazım
Redmi note 9 Pr
Konular
2
TWRP de install etmeye çalışıyorum EU Room u, fakat "This package is for "joyeuse" devices, this is a "curtana" diye hata veriyor. devam etmiyor.

Aida64 uygulamasından baktım , joyeuse yazıyor ama. Neden böyle hata veriyor olabilir. sezer1907[/USka
[/QUOTE]

İmei li cihazım var, hangi dosyayı indirip nasıl kurmam gerekli acaba?
Ses ve Güç düğmesi menüsünden (RTP gibi birşeydi sanırım) mı yapmam lazım?
Dostum sen curtana twrpsi kurmuşsun orangefox miatoll twrp yükle öle deme sorun çözülecektir metindede dediği gibi cihazın curtana diyor curtana twrpsi olduğu için

Aycayca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ayça
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

1:OTA Yolu ile Yazılımın Size Ulaşmasını Bekleyebilirsiniz.Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz.

2:Aşağıda Bulunan Recovery İndirme Bağlantısı Üzerinden Zip Uzantılı Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz

Recovery ROM İndirme Bağlantısı:

OTA İndirme Bağlantısı:

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.

Merhabalar imeili redmi note 9 pro telefonum var bayadır v12.5.5.0.rjzmixm güncellemesi diye bildirim var. Bı ara yine çıkıyordu ve telefona uzun süre girmedigim zamanlarda ilginç bı ekran açılıyordu hiçbir yan tuş calismicak şekilde. Telefonlar hakkında bilgim yok onun için salağa anlatır gibi şu güncellemeden nasıl kurtulacağımı anlatabilir misiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar imeili redmi note 9 pro telefonum var bayadır v12.5.5.0.rjzmixm güncellemesi diye bildirim var. Bı ara yine çıkıyordu ve telefona uzun süre girmedigim zamanlarda ilginç bı ekran açılıyordu hiçbir yan tuş calismicak şekilde. Telefonlar hakkında bilgim yok onun için salağa anlatır gibi şu güncellemeden nasıl kurtulacağımı anlatabilir misiniz
Hiçbir tuş çalışmıyor dediğim twrp ekraniymis o çıkarsa ne yapmalıyım?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-06-10-01-49-16-920_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2022-06-10-01-49-16-920_com.android.settings.jpg
    187,6 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hiçbir tuş çalışmıyor dediğim twrp ekraniymis o çıkarsa ne yapmalıyım?

Eğer güncelleme bildirimini iptal etmek istiyorsanız ayarlar/cihazım/m,u, sürümü altından güncelleme ekranına gelip sağ üst köşeden güncelleme bildirimini ve otomatik yüklenmesini kapatın.

Eğer güncellemeyi yapmak istiyorsanız TWRP üzerinden kurulum yapmanız gerekli fakat çok tecrübesiz olduğunuzu söylemişsiniz. Yanınızda bulunan daha tecrübeli birinden destek alarak kurulum yapın

Aycayca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ayça
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
0
Eğer güncelleme bildirimini iptal etmek istiyorsanız ayarlar/cihazım/m,u, sürümü altından güncelleme ekranına gelip sağ üst köşeden güncelleme bildirimini ve otomatik yüklenmesini kapatın.

Eğer güncellemeyi yapmak istiyorsanız TWRP üzerinden kurulum yapmanız gerekli fakat çok tecrübesiz olduğunuzu söylemişsiniz. Yanınızda bulunan daha tecrübeli birinden destek alarak kurulum yapın
Çok teşekkür ederim

rasimalar1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rasim
Cihazım
redmi note 9s
Konular
0
magıskle root atmak için bu sürümün boot.imgsini kullanmamda bir sorun olur mu orijinal sitede bu sürümünki yok 12.5.7 var

Üst Alt