Yardım Redmi note 9 pro ghost screen

Abdussamedyil

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdüssamed
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global v11.0.5
Telefon Modeli
Redmi note 9 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Selamlar 2 hafta önce redmi note 9 pro aldım, dün akşam fark ettim ki ekranımda ghost screen hatası var girdiğim uygulamalar belli süre ekranımda kalıyor sonra kayboluyor, bu hatayı nasıl halledebilirim illaki servise vermem mi gerekiyor ya da servise verdikten sonra bu sorunu tekrar yasarmiyim? Cevaplarınızı bekliyorum.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
Aynı panel çeşidi takıldığından yine sorun yasicaksiniz ben rn7 kullanıyorum sürekli bu hata ile karşılaşıyorum en kısa yol tüketici haklarına başvurun iade edin en kısa sürede başlatın derim

Oyla:

Yasiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
16
Aynı panel çeşidi takıldığından yine sorun yasicaksiniz ben rn7 kullanıyorum sürekli bu hata ile karşılaşıyorum en kısa yol tüketici haklarına başvurun iade edin en kısa sürede başlatın derim
Tüketici hakları birşey yapacağını zannetmiyorum, telefonda böylr bir sorun olduğu belli zaten telefonlarda bu panelde kullanıldığı belli almasaydın der.

Oyla:

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Tüketici hakları birşey yapacağını zannetmiyorum, telefonda böylr bir sorun olduğu belli zaten telefonlarda bu panelde kullanıldığı belli almasaydın der.
Telefon satılırken özelliklerinde paneli yazmıyor ki? Satın almadan veya elden gerekli yerlere girip görmeden anlayamazsınız kullanılan panelin markasını.

Oyla:

Yasiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
16
Telefon satılırken özelliklerinde paneli yazmıyor ki? Satın almadan veya elden gerekli yerlere girip görmeden anlayamazsınız kullanılan panelin markasını.
Tamamda sonuçta siz huaxing ve tianma panel kullanıldığını biliyorsunuz tianmada çıkabilir huaxing de bunu göze alarak alıyorsunuz o telefonu.

Oyla:

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Tamamda sonuçta siz huaxing ve tianma panel kullanıldığını biliyorsunuz tianmada çıkabilir huaxing de bunu göze alarak alıyorsunuz o telefonu.

İki tane telefon aldım Note 7 biri Shenchao panel diğeri Tianma, yani o zaman hiç xiaomi almayalım saçma bu söylediğiniz. Tüketici hakem heyeti bu panel dandik almasaydın telefonu demez diyemez böyle bir hakkı zaten yok :)

Oyla:

Yasiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
16
İki tane telefon aldım Note 7 biri Shenchao panel diğeri Tianma, yani o zaman hiç xiaomi almayalım saçma bu söylediğiniz. Tüketici hakem heyeti bu panel dandik almasaydın telefonu demez diyemez böyle bir hakkı zaten yok :)
Siz sonuçta tianma panel çıkabileceğini göz önüne alarak bu telefonu alıyorsunuz almayın o zaman diyebilirler.

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
Böyle bir şey ilk defa sizden duydum bana çok saçma geldi.Ben ilk defa Xiaomi aldım böyle bir sorun ile karşılaştığımi bilmiyordum mesela.Ve tüketici hakları asla böyle bir şeye olumsuz yanıt vermez asla sonuçta vatandaşın hakkını koruyor

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Selamlar 2 hafta önce redmi note 9 pro aldım, dün akşam fark ettim ki ekranımda ghost screen hatası var girdiğim uygulamalar belli süre ekranımda kalıyor sonra kayboluyor, bu hatayı nasıl halledebilirim illaki servise vermem mi gerekiyor ya da servise verdikten sonra bu sorunu tekrar yasarmiyim? Cevaplarınızı bekliyorum.
İki haftalık bir cihazı açtırmak saçma, aldığınız ürün ilk 6 ay içinde sıkıntı çıkarır ise ayıplı mal kapsamında değerlendirilir ve para iadesi söz konusu olur yada birebir değişim.. Haklarınızı yok saymayın..
Kalın sağlıcakla.

Oyla:

Martonaltı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmad
Cihazım
Mi9
Konular
6
Ömrümde daha saçma bir şey ne duydum ne gördüm. Bu kadar saçma konuştuğunuz için teşekkür ederim, çıta bayağı yükseldi.

Oyla:
Üst Alt