İnceleme Redmi Note 9 Pro: Gerçeküstü Videolar Yakalamak için Kaleydoskop Özelliği.

ikiekmekbimaltepe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Not 7
Konular
418
Kaleydoskop özelliği Redmi Note 9 Pro'da bulunan Kamera özelliklerinden biridir .

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 9 Pro - Kamera / Video özellikleri ;

Redmi Note 9 Pro, 64MP GW1 sensörü ile 3.26m yüksekliğe kadar büyük bir poster için uygun yüksek çözünürlüklü görüntü yakalayabilen amiral gemisi seviyesinde bir kameraya sahip telefondur.Yükseltilmiş kamera modülü ile 119 ° ultra geniş açılı lensle daha geniş açılı fotoğraflar çekebilirsiniz .Kayıtlı videolara hayal gücümüzü yaratma özgürlüğünü veren Pro Videolar moduna sahiptir, Pürüzsüz Video Yakınlaştırma, AE / AF Kilidi, Beyaz Dengesi, ISO, Pozlama Doğrulama, Odaklama En iyi video kayıt deneyimini elde etmenize yardımcı olmak için Pik, Günlük, Histogram ve Pozlama ayarı. Ek olarak, Düşük ışıklı fotoğraflar çekmek için gece modu, 4K film çerçevesi ve Kaleydoskop.

Kaleydoskop efekti, Redmi Note 9 Pro'daki yeni kamera özellikleriyle daha da kolaylaştı, ayrıca yaratıcı videonuzu keşfetmek ve oluşturmak için altı desen arasından seçim yapabilirsiniz. Kaleydoskop farklı açılarla yer değiştiren ve Kaleidoscope'un diğer ucundan bakıldığında simetrik bir desen elde etmek için bir ayna ile desteklenen iki veya daha fazla yansıtıcı yüzeye sahip optik bir mekanizmadır.

Kamera Uygulamasını başlatın, Kısa Video'yu seçin ve deklanşör simgesine tıklayın.

Mevcut 6 desen arasından seçim yapabilirsiniz.

Aşağıdaki videoları izleyerek desenler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Desen # 1

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Desen # 2

Desen # 3

Desen # 4

Desen # 5

Desen # 6

l bj h

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Merak ettiğim konulardan biri de buydu. Pro daki kamera özellikleri vs 9s de de var anladığım kadarıya aradaki farklar 30w şarj, NFC ve megapiksel
Ben de aynı düşünüyorum hocam.Başka bir fark göremedim çünkü

Üst Alt