Yardım Redmi Note 9 Pro format atmadan desen kilidi nasıl kırılır?

Maxtorices

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
6
Selamlar. Küçük kardeşim nasıl olduysa telefona desen kilidi koymuş ve kilidi hatırlamıyor. Şuan telefonu kimse açamıyor. Annemin telefonu olduğu için içinde önemli fotoğraflar vs. var.

Cihazı açınca loader kısmında üstte kilit açık gözüküyor yani bootloader var. TWRP yok xiaominin kendi recoverysi var. TWRP ile kilidi nasıl kırabilirim? Cihazın içindeki bilgiler çok önemli format vs. atamıyorum. İçindeki google hesabını da bilmiyorum.

mkepenek1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi6
Konular
13
Twrp varsa çözüm basit. Twrp aç. Dosya yöneticisi Data/sistem/locksetting.db yi sil yeniden başlat
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrp yoksa twrp kur.

Maxtorices

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
6
Twrp varsa çözüm basit. Twrp aç. Dosya yöneticisi Data/sistem/locksetting.db yi sil yeniden başlat

Twrp yoksa twrp kur.
ADB fastboot şuan cihazı görmüyor. Çözüp deneyeceğim. Umarım twrp kurunca telefon fastbootta kalmaz. MIUI 13

ADB Fastboot görüyor.
Xiaomi Recovery – Xiaomi Tools bu kaynaktan Redmi Note 9 Pro için twrp buldum (joyeuse)
Ancak yüklemekte kararsızım. Ya cihaz fastbootta kalırsa diye Ne dersiniz? mkepenek1

mkepenek1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi6
Konular
13
ADB fastboot şuan cihazı görmüyor. Çözüp deneyeceğim. Umarım twrp kurunca telefon fastbootta kalmaz. MIUI 13

ADB Fastboot görüyor.
Xiaomi Recovery – Xiaomi Tools bu kaynaktan Redmi Note 9 Pro için twrp buldum (joyeuse)
Ancak yüklemekte kararsızım. Ya cihaz fastbootta kalırsa diye Ne dersiniz? mkepenek1[/Uorasina karışmam. Benim dediğim twrp yüklü ise. Yüklerken başaramaz san sorumlu olmak istemem
[/QUOTE]

Maxtorices

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
6
Estağfurullah telefon pro değilmiş düz 9 muş kasasında pro yazıyordu mediatek olduğu için sanırım kurmayacam çünkü çok sıkıntılı olduğu söyleniyor ona uygun twrp sanırım yok

Rafet18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rafet
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
1
Estağfurullah telefon pro değilmiş düz 9 muş kasasında pro yazıyordu mediatek olduğu için sanırım kurmayacam çünkü çok sıkıntılı olduğu söyleniyor ona uygun twrp sanırım yok
Herşeyi yaptım ben dostum botloader açtım twrp attım şifre dosyasini sildim telefonu açtım ayarlar hariç hiçbir şey açılmıyor. Yoldan bulduğum telefonu sahibine vermek için yaptım ama sonuç alamadım. Daha öncesinde bide sıvı teması olan yerleri temizledim.
En son jandarmaya teslim ettim 😁

Üst Alt