Soru Redmi note 9 pro evofone servis

Teknolog_17

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
RedmiNote8Pro
Meslek
teknisyen
Konular
14
herkese iyi akşamlar

evofone garantili cihazımı ayın 27.de servise giriş yapıldı mesajı geldi ama kaç gündür hiç bir işlem yapılmaması ilginç öyle bekliyor hiç bir tespit yapılmadı sorunu arka kamera lens kısmından toz girmesi Xiaomi cihazda üretim hatası olduğunu kabul etti ve kullanıcılardan özür diledi ama serviste cihazın öyle beklemesi basit bir sorun için değişik geldi bir fikri olan var mı yada aynı sorunu yaşayan var mı ?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
herkese iyi akşamlar

evofone garantili cihazımı ayın 27.de servise giriş yapıldı mesajı geldi ama kaç gündür hiç bir işlem yapılmaması ilginç öyle bekliyor hiç bir tespit yapılmadı sorunu arka kamera lens kısmından toz girmesi Xiaomi cihazda üretim hatası olduğunu kabul etti ve kullanıcılardan özür diledi ama serviste cihazın öyle beklemesi basit bir sorun için değişik geldi bir fikri olan var mı yada aynı sorunu yaşayan var mı ?

hocam hepsinde yok açıklamada belirtmiş ufak bir stokta sıkıntı varmıs ben 3 aydır kullanyom bnde sorun yok mesala bence cihaz yenileme işlemi yapılcak o yüzden bekletiyorlar bu sizin için daha iyi olur sanırım

Oyla:

Teknolog_17

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
RedmiNote8Pro
Meslek
teknisyen
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam hepsinde yok açıklamada belirtmiş ufak bir stokta sıkıntı varmıs ben 3 aydır kullanyom bnde sorun yok mesala bence cihaz yenileme işlemi yapılcak o yüzden bekletiyorlar bu sizin için daha iyi olur sanırım
inşallah öyledir öyle olursa kapalı kutu sıfır cihaz gelirse satarım mi note 10 alırım aynı sorunu yapmayacağının garantisi yok cihazdan çok mennundum ama sinek ufak mide bulandırıyor

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
inşallah öyledir öyle olursa kapalı kutu sıfır cihaz gelirse satarım mi note 10 alırım aynı sorunu yapmayacağının garantisi yok cihazdan çok mennundum ama sinek ufak mide bulandırıyor
hocam dedim ya hepsinde olsaydı zaten xiomi patlardı muhtemelen size ilk üretim stoklardan denk geldi bende çok takıntı yapmıştım bu toz mevzusuna ama allahtan basıma gelmedi mi note 10 çok güsel cihaz tavsiye ederim nerdeyse note 9 pro ile aynı özelliklere sahip ama arada çok fiyat farkı var üstüne para koymanız gerekicek sanırım

Oyla:

Teknolog_17

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
RedmiNote8Pro
Meslek
teknisyen
Konular
14
Servis ile bugün yaptığım görüşmede cihaz servise gireli 5 gün olmuş hiç bir işlem yapılmaması ilginç dedim müşteri temsilcisine bana hiç bir açıklama yapmadan sürekli 20 is günü hakkımız var dedi başka hiç birsey demedi evofone anladığım kadarıyla iyi bir servis değil huawei cihazımı servise gönderdim cuma gönderdim Pazartesi giriş yaptı onarım yapıldı kargoya verildi salı günü elimdeydi evofone cihaz gönderenler konu hakkında yorumlarını yazabilir mi acaba

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Servis ile bugün yaptığım görüşmede cihaz servise gireli 5 gün olmuş hiç bir işlem yapılmaması ilginç dedim müşteri temsilcisine bana hiç bir açıklama yapmadan sürekli 20 is günü hakkımız var dedi başka hiç birsey demedi evofone anladığım kadarıyla iyi bir servis değil huawei cihazımı servise gönderdim cuma gönderdim Pazartesi giriş yaptı onarım yapıldı kargoya verildi salı günü elimdeydi evofone cihaz gönderenler konu hakkında yorumlarını yazabilir mi acaba
Son derece prensipli çalışır kendileri. 20. iş günü dolmadan hayatta göndermezler. Servis kuralı herhalde :D

Oyla:

Teknolog_17

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
RedmiNote8Pro
Meslek
teknisyen
Konular
14
Son derece prensipli çalışır kendileri. 20. iş günü dolmadan hayatta göndermezler. Servis kuralı herhalde :D
ürün bugün geliyor yapılan işlem olarak da genel bakım yapıldı yazmışlar yani arka kamera kapağını açıp tozu temizlemişler 1 hafta da insan bir arka kapak falan değiştirir yada ne bileyim lens kapağını değiştirir şimdi merak ettiğim ben bu cihazı evofone harici başka servise gönderebilirmiyim acaba sonuçta xiaomi türkiye garantili cihaz bunu nasıl öğrenebilirim

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
ürün bugün geliyor yapılan işlem olarak da genel bakım yapıldı yazmışlar yani arka kamera kapağını açıp tozu temizlemişler 1 hafta da insan bir arka kapak falan değiştirir yada ne bileyim lens kapağını değiştirir şimdi merak ettiğim ben bu cihazı evofone harici başka servise gönderebilirmiyim acaba sonuçta xiaomi türkiye garantili cihaz bunu nasıl öğrenebilirim
Ouno ve Genpa servislerine de teslim edebilirsiniz.

Oyla:

Teknolog_17

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
RedmiNote8Pro
Meslek
teknisyen
Konular
14
Ouno ve Genpa servislerine de teslim edebilirsiniz.
Bilgi için teşekkür ederim yalnız kesinlikle servisten memnun kalmadım ürünümü bugün kargodan teslim aldım ve kutuyu açtığımda Şok oldum kamera lensinin alt kısmında yani arka telefonuna arka kasa kısmında ufak bir çatlak veya hava kabarcığı gibi bir iz var ben ürünü gönderdiğin de böyle bir is kesinlikle yoktu serviste Büyük ihtimal böyle bir iz oluştu sabah yaptığım görüşmeler sonucunda yetkili birisi ile görüştüm ve ürünün servise girerken ve çıkarken ki fotoğraflarını inceleyeceğim söyledi ama bana hala bu saat oldu kimse bilgi vermedi ürünü diğer servislerden birine göndermeyi düşünüyorum tekrardan

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Fakat bu durumda farklı servise gönderirseniz cihaz darbe almış diyerek garanti dışı bırakabilirler. Sorunu öncelikle evo ile çözmeye çalışın bence.

Oyla:
Üst Alt