Yardım Redmi Note 9 pro En iyi rom Hangisi

vefa272700

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui Bangsat 12.5 | 21.2.24 Beta
Telefon Modeli
Redmi Note 9 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Herkese merhaba arkadaşlar, Ben Redmi Note 9 Pro(joyeuse) kullanıyorum. Telefonu ilk aldığımda Global 11.0.4.0 QJZMİXM vardı. Sonra telefona 11.0.6.0 sürümü geldi. Guncelledim ama guncellemez olaydım. Çünkü arayüzler de ciddi miktarda kasmalar, performans kaybı ve batarya performansı düşmüştü. Sonra telefoncu yardımıyla geri ilk sürüme (11.0.4.0) geçtim. 1-2 ay sonra 12.0.1.0 sürümü geldi. Guncelledim ama yine aynı şekilde batarya, arayüz kasma ve performans düşüş vardı. 12.0.2.0 sürümü geldi ve o da aynı şekilde hatalar vardı. Araştırdım ve yazılımsal bir sıkıntı olduğunu öğrendim. Forumlarda rom atın diyorlardı. EU 12.0.2.0 romunu başarılı bir şekilde kurdum. Ama onunda arayüzünde kasma vardi. Batarya da istediğim performansı vermiyordu. Custom romları denedim ama yine aynı şekilde. Sizden istediğim tek birşey var. Sizce telefonuma en iyi hangi rom olur. CUSTOM ROM önermeyiniz lütfen. Çünkü custom romlar telefonun çoğu yerinde değiştirmişler. Sizce Stock romlarin hangisini (Global ve EU dışında) önerirsiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Endonezya 12.04 deneyin , veya Eu 11.07 (Miui 11) , onun dışında forumda Miui Pulse 12.2 cok iyi diyorlardi . Suan ben Endonezyadayim kasma vs yok gayet stabil pil konusundada baya iyi tavsiye ederim

Oyla:

vefa272700

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Endonezya 12.04 deneyin , veya Eu 11.07 (Miui 11) , onun dışında forumda Miui Pulse 12.2 cok iyi diyorlardi . Suan ben Endonezyadayim kasma vs yok gayet stabil pil konusundada baya iyi tavsiye ederim
Deneyeceğim hocam teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bir de Miflash ile yükleniyor orjinal romların hepsi değil mi?

Oyla:
Üst Alt