Çözüldü Redmi note 9 pro curtana twrp sorunu

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.0.5.0(RJWINXM)
Telefon Modeli
redmi note 9 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba benim cihazım redmi note 9 pro india model curtana diye geçiyor.
Uygun model olarak twrp yükledim olmadı fakat bu forumda
Redmi cihaz için tek tık ile twrp yükledim o oldu ama işime yaramadı
Çünkü şifreli dosyalar olarak gösterdi herşeyi. Kısacası bana
Redmi note9 pro india curtana modeli için uygun twrp lazım
Aranız da bana yardımcı olacak varmı acaba.? Kusura bakmayın vaktinizi aldım.

Çözüm
Hocam sorun çözüldü root attım hemen kalıcı olması için ama ne yazık ki telefon redmi de kaldı format data bile yaptım düzelmedi bu telefon twrp kabul etmiyor sanki her yolu denedim şuan yazılım atıyorum sanırım artık uğraşmayacağım. teşekkür ederim
Stock romda iseniz İlk önce orange foxx twrp yi kurun Twrpden hemen format data yapın ve tekrar reboot recovery yapın sonra installdan Magisk 23.0 sürümünü kurun ve dfe kurun sonra reboot system yapın ve bekleyin cihaz açılması lazım.

vomeroguz3010000

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
v.ö.o
Cihazım
x3
Konular
7
Tam cozum olur mu bilmiyorum fakat twrp bende sorun çıkarınca OrangeFoxOS kurarak çözdüm. Belki sizin de isinize yarar.

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Merhaba Linkteki TWRP yi Deneyin eğer yine her şey şifreli görünürse Tek Çözüm Format Data yapmak. Tüm verileriniz silinir Yedek Almayı Unutmayın.

Oyla:

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Merhaba Linkteki TWRP yi Deneyin eğer yine her şey şifreli görünürse Tek Çözüm Format Data yapmak. Tüm verileriniz silinir Yedek Almayı Unutmayın.
Hocam sorun çözüldü root attım hemen kalıcı olması için ama ne yazık ki telefon redmi de kaldı format data bile yaptım düzelmedi bu telefon twrp kabul etmiyor sanki her yolu denedim şuan yazılım atıyorum sanırım artık uğraşmayacağım. teşekkür ederim

Oyla:

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Tam cozum olur mu bilmiyorum fakat twrp bende sorun çıkarınca OrangeFoxOS kurarak çözdüm. Belki sizin de isinize yarar.
Aynen dediğiniz gibi yaptım hocam twrpnin kalıcı olması içinde rootladım ama malesef telefon redmi logosun da kaldı yine olmadı yani :D

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Stock romda iseniz İlk önce orange foxx twrp yi kurun Twrpden hemen format data yapın ve tekrar reboot recovery yapın sonra installdan Magisk 23.0 sürümünü kurun ve dfe kurun sonra reboot system yapın ve bekleyin cihaz açılması lazım.

Ekli dosyalar

• 5.Disable_Dm-Verity_ForceEncrypt.zip
    3,4 MB · Görüntüleme: 20
Oyla: Çözüm

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Hocam dediğiniz gibi yaptım herşeyi telefon açıldı root programını kendi kurdu kontrol ettim telefon rootlu ama ses yükseltme ve güç tuşuna basıyorum twrp girmiyor telefon da titreşim oluyor fakat twrp yok kısacası telefon root oldu ama artık twrp yok :D

Oyla:

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
hocam birdaha twrpden kurdum rootu oldu teşekkür ederim ilginiz için.

Oyla:
Üst Alt