Soru Redmi Note 9 Pro cihazıma Tr rom

akesmis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aydın kesmez
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.0.1.0 global kararlı
Telefon Modeli
Redmi Note 9 Pro 6/128
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba,
Yurtdışı Redmi Note 9 Pro aldım. Global versiyon. Ayrıca aida64 ile kontrol ettiğimde Joyeuse model adı yazıyordu. Cihazda şimdi Global 12.0.1.0 kararlı yazılım yüklü. Bu telefonuma Tr rom yüklersem bir sıkıntı yaşar mıyım acaba?
Not: Bootloader açma başvurusu yaptım sürenin dolması bekliyorum.

akesmis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aydın kesmez
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
3
Mantıklı değil. Romla alakalı olsaydı eğer Global rom yüklü gelen Çin model Note 8 ve Note 8 Prolarda uyumsuz çalışması gerekirdi.
Uyumlu çalışması gerekirdi demek istediniz sanırım. Değilse ne demek istediğinizi açıklar mısınız?
Band 20 yazilimla acilir mi bilmiyorum ama baska bir note 9 pro dan twrp ile alinan yedek sizin tele aktarilabilir sonra da imei tamiri yapilabilir.
Sanırım romla düzelmez ama denize düşen misali denenebilir.

Oyla:

akesmis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aydın kesmez
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bugün Network cell Info uygulamasıyla kontrol ettim. Telefonum Band 20 ile bağlantı sağladığına göre band 20 sorunu yoktur demek sanırım. -yanlışım varsa düzeltin- Band 20 ve bazen Band 3 oluyor. Aynı sim kartı Galaxy S7 ye taktım speed test ile hız testi yaptım 9.94 mbps, Redmi Note 9 proda ise 5.25 mbps hız aldım. S7 ye takılıyken hiç Band 20 ye geçmedi hep Band 3 te kaldı. Ama Note 9 pro da bazen Band 20 bazen Band 3 oluyor. Bu durum sizce düzeltilebilir bir şey mi yoksa bu telefon az çekiyor deyip peşini bırakmak mı lazım?
Edit: yazım hatası düzeltildi.

Oyla:
Üst Alt