Yardım Redmi Note 9 Pro Brick Oldu Fakat Sadece Tek programla düzeliyor

wdoganx777

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
barış
Cihazım
redmi 8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.03
Telefon Modeli
Redmi Note 9 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar
Öncelikle bu cihaz bir çok kişiye gitti cihazım redmi note 9 pro (joyuse) brick bir halde fakat kimse yapamadı
ben yıllardı yazılımla uğraşıyorum xiaomi telefonları da yavaş yavaş yapar hale geldim şimdi nasıl yaptığımı anlatıcam

Cihazın arkasını söktüm testpoit denen iki yeri kısa devre yapıp edl mode girdim ve mi flash prodan yazılımı yüklemeyi denedim hata aldım defalarca çünkü cihazın bootloader kilidi kapalı.
Biraz araştırma yaptım ve ekran filmini söküp denedim ve cihaza sonunda yazılımı yedirebildim cihaz uzun sürsede açıldı fakat cihaz kapanana kadar sorunsuz kullanılıyor cihaz kapandıktan sonra tekrar mi logosunda kala kalıyor ben de araştırıp bir program buldum birazdan aşağıya alıntı bırakıcam bu programda 4 numaralı seçeneği cihazı fastboot moduna alıp onaylayınca cihaz tekrar sorunsuz açılıyor.
Bende cihazı kapatmadan şarjını doldurup bootloader kilidini açmak için bekledim verilen 168 saati bekleyip bootloader kilidini açtım ve tekrar yazılım attım ancak sorun çözülmedi
cihaz sadece kapandıktan sonra mi logosunda kalıyor kapanmadığı sürece sorunsuz kullanılıyor bulduğum program aracılığıyla 2 saniyede açmak mümkün fakat günlük kullanımda şarj bitmesi veya istiyerek telefon kapatma durumunda bu sorun olucaktır ben bunun nedenini bilen birini arıyorum gerçekten çok garip bir durum programın fotosunu bırakıcam alta yardımcı olmanızı bekliyorum sorulara açığım
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

PROGRAM BURDA ARKADAŞLAR
4 NUMARALI SEÇENEĞİ FASTBOOT MODDA SEÇMEDEN CİHAZ AÇILMIYOR ÇOK GARİP BİR DURUM NEDENİNİ BİLEN VARSA İLGİLENİRSE SEVİNİRİM.

kowasky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yavuzer
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
0
merhaba cihaz bl kapalı iken edl modda nasıl yazılım yükleyebildiniz..
auth hesabı olmadan yapılabiliyormu.
birtane note 9s cihazım var brick halde edl moda giriyor..ama auth hesabı olmadığı için yazılım atamıyorum.

Oyla:

wdoganx777

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
barış
Cihazım
redmi 8
Konular
1
şöy
merhaba cihaz bl kapalı iken edl modda nasıl yazılım yükleyebildiniz..
auth hesabı olmadan yapılabiliyormu.
birtane note 9s cihazım var brick halde edl moda giriyor..ama auth hesabı olmadığı için yazılım atamıyorum.
cihazın arkasını söktüm testpoint noktalarına cımbız yardımıyla kısa devre yaptım önce olmadı bilgisayar okudu fakat miflash uygulamasından görmesine rağmen atamadım daha sonra ekran filmini çıkarttım baştan yaptım işlemleri ve miflash pro prgramından com olarak gördü ve yazılımı uzun sürsede attı
ek olarak cihaz fastboot moduna giriyorsa size önericeğim programdan 4 numaralı seçeneği seçip enterlayın belki cihazınız açılabilir.

Oyla:

refkovjer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
redmi note 7
Konular
1
ayni hatayi bende aliyorum ekran filmi nasil cikartiliyor

Oyla:

mevo011

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mevlüt
Cihazım
redmi note 8
Konular
6
şöy

cihazın arkasını söktüm testpoint noktalarına cımbız yardımıyla kısa devre yaptım önce olmadı bilgisayar okudu fakat miflash uygulamasından görmesine rağmen atamadım daha sonra ekran filmini çıkarttım baştan yaptım işlemleri ve miflash pro prgramından com olarak gördü ve yazılımı uzun sürsede attı
ek olarak cihaz fastboot moduna giriyorsa size önericeğim programdan 4 numaralı seçeneği seçip enterlayın belki cihazınız açılabilir.

rar şifresi ne

Oyla:
Üst Alt