Rehber Redmi Note 9 Pro Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Ya neden açıklamada telefonla hesap eşleştirmesi yaptıktan sonra tekrar yapmayınız diye yazmadınız? 1 hafta beklemiştim, sandım ki işlemler en baştan tekrar yapılacak hesap eşleştirdim tekrardan denedim yine 168 saat beklememi söyledi boş yere 1 hafta daha bekliyicem.

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
Ya neden açıklamada telefonla hesap eşleştirmesi yaptıktan sonra tekrar yapmayınız diye yazmadınız? 1 hafta beklemiştim, sandım ki işlemler en baştan tekrar yapılacak hesap eşleştirdim tekrardan denedim yine 168 saat beklememi söyledi boş yere 1 hafta daha bekliyicem.
%100 açıklayıcı olmasa da ilk mesajın en altındaki not yeri anlamaya yeterliydi aslında. Bende geçen gün açtım daha bu konuya göre.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Konu içerisinde en altta "Eğer 13. adımda xxxx hours yazan bir uyarı alırsanız telefonunuzun bilgisayar ile bağlantısını kesin ve açıp normal şekilde kullanmaya devam edin. Belirtilen saat kadar bekledikten sonra 5. adımdan itibaren kilit açma işlemlerini tekrarlayın." şeklinde uyarı yazmıştım hocam. Herhalde gözünüzden kaçtı. Özellikle de 5. adımdan itibaren yapılması gerektiğini belirtmiştim. Umarım 168 sonra sorunsuz bir şekilde kilidi açarsınız.

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Konu içerisinde en altta "Eğer 13. adımda xxxx hours yazan bir uyarı alırsanız telefonunuzun bilgisayar ile bağlantısını kesin ve açıp normal şekilde kullanmaya devam edin. Belirtilen saat kadar bekledikten sonra 5. adımdan itibaren kilit açma işlemlerini tekrarlayın." şeklinde uyarı yazmıştım hocam. Herhalde gözünüzden kaçtı. Özellikle de 5. adımdan itibaren yapılması gerektiğini belirtmiştim. Umarım 168 sonra sorunsuz bir şekilde kilidi açarsınız.

Büyük ihtimal dikkat etmedim hocam, benim hatam kusura bakmayın, sabırsız biriyim beklemeyi hiç bir zaman sevmemişimdir ondan biraz sitem ettim, bilgilendirme için teşekkür ederim.

m_mulayim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
mi a2
Konular
1
süre verdiğinde ben kartımı çikartıp baska telefona taksam. yada telefonu boşta kullansam veyahut baska bir kart takıp süre bitimni bu saydıklarımdan bi şekilde beklesem olur mu Ayrıca Botloder kilidi acıldıktan sonra aynı taktıgım sim kartı mı kullanabilirim başka sim kart kullanamam mı? Biraz çok soru sorduk k. bakmayın :)

Arda_10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Note 9s
Konular
27
Beklemeyi telefon bilgisayara bağlı iken mi yapıyoruz mesela 720 saat bekle dedi 720 saat telefon bilgisayara bağlı mı duracak?

kursatok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi 9
Meslek
Bilgisayar Bakımcı
Konular
9
Herşey normal şekilde yaptım, 168 saat süre verdi bana.
Kilit açılınca ne gibi sorunlar yaşarım, mesela bazı arkadaşlar imei falan demiş, benim telefonum delta garantili faturalı cihaz, bunda imei sorunu olurmu?

Üst Alt