Yardım REDMI NOTE 9 PRO - BL Kilitli, MIUI Logo Bootloop - Yardım Bekliyorum

Alhyprn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Null
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Meslek
Konular
10
Merhabalar. Elime bu gün Note 9 Pro geçti. Anlattıklarına göre, v12.0.4 yüklü cihaz şarj %5 kalmış ve ardından bitip kapanmış. Şarja edildikten sonra MIUI logosunda kalmış ve bir daha açılmamış. Xiaomi Mi Tool ile v12.0.4 yükledim fakat açılmıyor, hala MIUI logosunda öylece kalıyor. Mi Flash Tool ile yükleyemiyorum ve fastboot command hatası alıyorum. Ne yapabilirim bu cihazı açmak için?

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
38
Merhabalar. Elime bu gün Note 9 Pro geçti. Anlattıklarına göre, v12.0.4 yüklü cihaz şarj %5 kalmış ve ardından bitip kapanmış. Şarja edildikten sonra MIUI logosunda kalmış ve bir daha açılmamış. Xiaomi Mi Tool ile v12.0.4 yükledim fakat açılmıyor, hala MIUI logosunda öylece kalıyor. Mi Flash Tool ile yükleyemiyorum ve fastboot command hatası alıyorum. Ne yapabilirim bu cihazı açmak için?

Bu konuya bir bakın hocam. Çözüm olmazsa [Ücretli Onarımlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Hocam aynı durum bende de oldu cihaz kendini rebot yapmış MIUI da kaldı ben orange Fox twrp den wipe kısmından dalvik/cache/data kısımlarını temizledim cihaz açıldı sizde bir deneyin eğer olursa geri dönüş yaparsanız ise yaradığını teyit etmiş oluruz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dikkat edin format data değil wipe kısmı olacak

Alhyprn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Null
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Meslek
Konular
10
Hocam aynı durum bende de oldu cihaz kendini rebot yapmış MIUI da kaldı ben orange Fox twrp den wipe kısmından dalvik/cache/data kısımlarını temizledim cihaz açıldı sizde bir deneyin eğer olursa geri dönüş yaparsanız ise yaradığını teyit etmiş oluruz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dikkat edin format data değil wipe kısmı olacak
Hocam BL kilitli cihazda sorun orda. 1.5 Sene garantisi var cihazın daha. Cihaz açılmadığı için hesap girip kilidide açamıyorum.

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Hocam BL kilitli cihazda sorun orda. 1.5 Sene garantisi var cihazın daha. Cihaz açılmadığı için hesap girip kilidide açamıyorum.
Hocam bl kapalıysa sizin pek müdahale etme şansınız yok mı flash ile global rom atmayı deneyin o şekilde olursa olur mı tool zaten görmez cihazı USB hata ayıklama kapalı olduğu için tek çare global rom atmayı deneyin olmazsa yetkili hesap ile açarlar cihazı bu arada geçmiş olsun

Alhyprn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Null
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Meslek
Konular
10
Hocam bl kapalıysa sizin pek müdahale etme şansınız yok mı flash ile global rom atmayı deneyin o şekilde olursa olur mı tool zaten görmez cihazı USB hata ayıklama kapalı olduğu için tek çare global rom atmayı deneyin olmazsa yetkili hesap ile açarlar cihazı bu arada geçmiş olsun
Sağolun hocam. Global yüklemeyi deneyeyim o da olmazsa QFIL ile yükleyin diyorlar en son onu da deneyeceğim. Artık olmazsa sahibi göndersin yetkili servise.

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Sağolun hocam. Global yüklemeyi deneyeyim o da olmazsa QFIL ile yükleyin diyorlar en son onu da deneyeceğim. Artık olmazsa sahibi göndersin yetkili servise.
Aslında hiç müdahale etmeseniz bile olur çünkü garantili bir cihaz servis kesinlikle yapar çünkü kullanıcı ile ilgili bir durum yok ortada

Alhyprn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Null
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Meslek
Konular
10
Aslında hiç müdahale etmeseniz bile olur çünkü garantili bir cihaz servis kesinlikle yapar çünkü kullanıcı ile ilgili bir durum yok ortada
Hocam koydum kutusuna. MIUI'de öylece bekliyor ne yaparsam yapayım. Pazartesi göndereceğiz artık.

Üst Alt