Soru Redmi note 9 pro Android 11

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
Arkadaşlar android 11 güncellemesi başlamış alan varsa burdan bilgi verebilirmi. Bende 12.0.3 sürümü yüklü orjinal şekilde. Ama android 10. Netde araştırdım android 11 2-3 hafta önce verilmeye başlanmış. Kullanan varsa yazabilirmi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeni konu açmayim dedim biraz araştırdım sağlam bir twrp bulamadım. Kilidi açtım telin en stabil twrp hangisi oluyor onuda burdan yazabilirsek sevinirim

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Arkadaşlar android 11 güncellemesi başlamış alan varsa burdan bilgi verebilirmi. Bende 12.0.3 sürümü yüklü orjinal şekilde. Ama android 10. Netde araştırdım android 11 2-3 hafta önce verilmeye başlanmış. Kullanan varsa yazabilirmi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeni konu açmayim dedim biraz araştırdım sağlam bir twrp bulamadım. Kilidi açtım telin en stabil twrp hangisi oluyor onuda burdan yazabilirsek sevinirim
Redmi note 9 pro henüz android 11 almadı
Redmi Note 9S Hindistan Kararlı aldı
Yeni güncellemelerden haberdar olmak ve takip etmek için lütfen öncelikle arama butonunu kullanalım yeni güncelleme verildiğinde forumda zaten bulabilirsiniz
Bu bağlantıdan da takip edebilirsiniz

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Joyeuse global cihaz çin versiyonu yok miui 12 bile en son geldi. Android 11 note 9 pro için 2021 bilgisi mevcut yapancı sitelerde kaldı ki önümüzdeki 20 gün hiç bir cihaza bir şey gelmez çin tatili başladı.

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla netde almaya başladı falan yazınca 9S olabilir. Ama ikisinde aynı cihaz. Twrp sorunsuz olan hangisi acaba kilidi açtım twrp ve en iyi stabil rom hangisiyse onu kurcam. Orjinal romu çöplük resmen

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Valla netde almaya başladı falan yazınca 9S olabilir. Ama ikisinde aynı cihaz. Twrp sorunsuz olan hangisi acaba kilidi açtım twrp ve en iyi stabil rom hangisiyse onu kurcam. Orjinal romu çöplük resmen
İkisi aynı cihaz değil
Redmi Note 9S Hindistan da Note 9 Pro diye satılıyor aynı cihaz
Ama Globaldeki Note 9 Pro farklı cihaz

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
hocqm
hocam orange fox twrp kurabilirsiniz

Üst Alt