MIUI 12 Redmi note 9 pro android 11 MIUI 12.0.1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Konu sahibi mükerrer konu açılması nedeni ile uyarı cezası almıştır
Burada ve başka kafalarda Android 11 RSA sifreleme IMEI silinmesi vs biseyler okudum. Tereddüt ettim ama tüm tartışmalara rağmen kurdum. Sıfırdan MIUI 12.0.2 Android 10 yüklettim arkadaşa pcden önce. Zaten cihazı açar açmaz android 11 güncellemesi geldi. Arada başka sürüm olmasına rağmen direk android 11 kurmam ilginç. Tabi ben bu konu hakkında fikir sahibi değilim. Neyse ilk izlenimim. Çok hızlı 5 dakikada kuruldu zaten. Ama kurduktan sonra cihaz alev alıyordu sonra kapatıp 5 dakka bekleyip yeniden açtım. Isınma yok. Beni en çok sevindiren hiç kullanmasamda soldan kaydirdigimiz ana menudeki Google discover yağ gibi. Bildiğimiz ışık hızında çalışıyor. Felaketti hangi rom yüklersen yükleyeyim hep kasardi. Android 11 çok akıcı. Evet ufak tefek takılmalar var. Ama kesinlikle yüklemeye değer. Tüm güncellemelerden daha iyi diyebilirim. Redmi note 9 pro cihazım sonunda huzura kavuşacak sanırım. Not: tüm sistem ve Google, android system webwiew vs ve telefon sistem uygulamalarınida guncelledim. Aşağıda bıraktığım link bu RSA sifreleme IMEI vs izni silinmesi ile alakalı kafasında soru işareti olan arkadaşlara yardımcı olur. Yeni çıkan yani fabrikadan android 11 ile çıkan cihazlarda RSA koruması varmış. Poco X3 pro, f3 vs gibi. Yani fabrikadan android 10 ya da altı olanlarda sorun yok.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Bu konuda zaten bilgilendirme için forumda konu açıldı. Zenex hocam da ek bilgiler verdi, hatalı kısımları belirtti. Forumda konuyu araştırmadan konu açmayalım lütfen.
RSA koruması sonradan eklenemez. Bu nedenle zaten şu an IMEI tamiri olan bir cihaza sahipseniz güncelleme RSA kilidini getiremez. Ancak Poco M3 ve Redmi 9T'de olduğu gibi uyumsuzluk yaratırsa cihaz çökebilir. Tabi bu çözülebilir bir olaydır.

Ayrıca rom hakkında bilgi vermişsiniz, lütfen bunu da romun kendi konusunda yazınız.

Herhangi bir konu açmadan önce mutlaka Forum'un arama özelliğini kullanalım.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bir kaç saat önce açmış olduğunuz konuda yapmış olduğunuz eleştirinize oldukça zıt bir konu olmuş...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bunlar da açmış olduğunuz son 3 konu...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Aynı rom için 3 farklı konu açmışsınız ve forumun yalın ve hızlı ulaşılabilir olmadığı konusunda eleştiri yapıyorsunuz...

Her neyse lütfen tek konu üzerinden devam ediniz ve rom hakkındaki görüşlerinizi ana konu üzerinden bildiriniz ki yalın, ve hızlı anlaşılabilir bir forum olma yeteneğimizi yitirmeyelim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt