Yardım Redmi Note 9 Pro Ana Ekran

Lionheart_34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nihat
Cihazım
Redmi Not 7
Konular
4
Merhabalar, bir süre önce Note 7 vardı satıp, Note 9 Pro TR garantili olarak aldım ama maalesef yine sıkıntılı, yani bu işi beceremiyorlar, illa bir sorun olacak...

- Parmak izi ile ekranı açınca kısa yollar 3-5 saniye sonra geliyor.

- Arada herhangi bir uygulamadan (WhatsApp üzerinden linke tıklama) Chrome açmaya çalışınca donuyor, ancak komple menülerden çıkınca yeniden açabiliyorum.

- Hala sosyal medya kullanımda reklamları gizle dediğimde donma ya da sapıtma var.

Açıkçası And. yazlımı ve cihazları gerçekten de beş para etmez, yok rom kur yok onu kaldır bunu ekle vs. bunlarla uğraşmak zorunda mıyız !

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Merhabalar, bir süre önce Note 7 vardı satıp, Note 9 Pro TR garantili olarak aldım ama maalesef yine sıkıntılı, yani bu işi beceremiyorlar, illa bir sorun olacak...

- Parmak izi ile ekranı açınca kısa yollar 3-5 saniye sonra geliyor.

- Arada herhangi bir uygulamadan (WhatsApp üzerinden linke tıklama) Chrome açmaya çalışınca donuyor, ancak komple menülerden çıkınca yeniden açabiliyorum.

- Hala sosyal medya kullanımda reklamları gizle dediğimde donma ya da sapıtma var.

Açıkçası And. yazlımı ve cihazları gerçekten de beş para etmez, yok rom kur yok onu kaldır bunu ekle vs. bunlarla uğraşmak zorunda mıyız !
Ustad senin cihazda sıkıntı var

Oyla:

PowerofAirx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
24
Ne yazık ki ülkemiz şartlarından dolayı mecbur ucuz olduğu için Android cihaz kullanıyoruz. Ve maalesef

Android PİŞMANLIKTIR

Oyla:

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
Ne yazık ki ülkemiz şartlarından dolayı mecbur ucuz olduğu için Android cihaz kullanıyoruz. Ve maalesef

Android PİŞMANLIKTIR
Androidin iki hatta üç katına aldığın iPhone ve iOS ikilisinden Android ten beklediğimiz sonuçları beklenmiyor olduğumuz içindir sizin dediğiniz. Belki de Android de her marka telefon üreticisi ile ortak olarak aynı arayüz ve içerik ile adım adım geliştirilse böyle olmazdı kanımca. iOS 14 ile gelen yenilikler Android te yıllardır var. Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Lionheart_34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nihat
Cihazım
Redmi Not 7
Konular
4

Android PİŞMANLIKTIR

Aynen katılıyorum.

Sonuçta f/p olsa da belli bir bedel ödüyoruz ve yeni ürün diye de beklentimiz haliyle ona göre oluyor, şuan Note 9 Pro 3000 TL seviyesinde bir cihaz çokta ucuz değil, ama dediğimiz gibi yapamıyorlar işte, yok bilmem ne rom'u kur yok şu yamayla şu programı kur vs. yani böyle bir angarya olamaz, bu adamlar kullanılan uygulamaları and. ile başarılı stabil bir şekilde entegre edemiyor demek ki.

10 sene önceki MAC pc sorunsuz çalışıyor ama sıfır orj. W10 olmadık sorunlar çıkarıyor, and. = Win demek bana göre, tam takoz yani.

Oyla:

saracx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
Bende bug ve üretim hatalarının olmasını makul goremiyorum. Hani bug illaki cikacaktir ama yazılımin stabil olmaması çok saçma eu roma geçtim cihazin iyi olduğunu yeni anladım ciddi bir stabilite sorunları var. Ben kurabiliyorum ama büyük bir kesim güncelleme bildirimi gelmeden güncelleme yapmıyor kutudan nasıl çıkıyorsa öyle bu insanlar ugrasamaz. Biz diyoruz cihaza 3000 lira civarı ücret veriyoruz. Bu telefonlar kalitesiz alt segment cihazlar 150 200 liraya alınıyor varsayin ben açıkçası bu yaklaşım da bakiyorum iphone kalitesi veya amiral kalitesi beklemeyeyim diyorum.

Oyla:

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Androidin iki hatta üç katına aldığın iPhone ve iOS ikilisinden Android ten beklediğimiz sonuçları beklenmiyor olduğumuz içindir sizin dediğiniz. Belki de Android de her marka telefon üreticisi ile ortak olarak aynı arayüz ve içerik ile adım adım geliştirilse böyle olmazdı kanımca. iOS 14 ile gelen yenilikler Android te yıllardır var. Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte

Hocam ülkemiz şartları diyerek kendinizi kötülemekten vaz geçin artık. Bütün dünyada yok satan marka ve modeller bunlar, vergiler yüksek dersen anlarım ama, senede 1 veya 2 kez cihaz değiştiren bir ülkenin hangi şartlarından bahsediyor bu millet anlamıyorum. Eskiden telefon olurdu ses kaydı yapsın yeter derdik, kontörümüz olmazdı. Şimdi şükürsüzlük hastalığı var. Malesef kimse şükür etmiyor.

Hocam şahsınla alakalı değil bu şekilde çok yorumla karşılaşıyorum, amacım sataşmak değil.

Oyla:

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
Hocam ülkemiz şartları diyerek kendinizi kötülemekten vaz geçin artık. Bütün dünyada yok satan marka ve modeller bunlar, vergiler yüksek dersen anlarım ama, senede 1 veya 2 kez cihaz değiştiren bir ülkenin hangi şartlarından bahsediyor bu millet anlamıyorum. Eskiden telefon olurdu ses kaydı yapsın yeter derdik, kontörümüz olmazdı. Şimdi şükürsüzlük hastalığı var. Malesef kimse şükür etmiyor.

Hocam şahsınla alakalı değil bu şekilde çok yorumla karşılaşıyorum, amacım sataşmak değil.
Yanlışlıkla benim yorumuma cevap vermişsiniz yaptığınız alıntı ile. Şükürsüzkük teknoloji konusunda maalesef handikap oldu milletimizde. Biri bitmeden diğeri o bitmeden diğeri. Çoğu da hiç kullanmayacağımız bir sürü özellik sunuyor. Ama asıl olan şu ki Android ve iPhone işletim sistemleri yazılımlar özellikler geliştikçe daha çok donanım gereksinimi duyuyor. Ama bu konuda kendi ekosistemini oluşturmuş olan ios işletim sistemi hız stabilite ve kullanışlılık açısından bir kaç gömlek üstün Android ten.

Oyla:

Lionheart_34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nihat
Cihazım
Redmi Not 7
Konular
4
miui12 sürümü yalan oldu hala gelecek, telefonda ki parmak izi açılış sonrası ana ekran da öğelerin görünmemesi sorunu devam ediyor halen, şunu söylemeyin lütfen, X rom'unu kurdum düzeldi, yok Y yamasını kurdum vs. bunlar benim ve bizlerin sorunu değil adam gibi yazılım yapıp bu sorunu çözecekler.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt