Yardım Redmi Note 9 Pro Ana Ekran

Lionheart_34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nihat
Cihazım
Redmi Not 7
Konular
4
Merhabalar, bir süre önce Note 7 vardı satıp, Note 9 Pro TR garantili olarak aldım ama maalesef yine sıkıntılı, yani bu işi beceremiyorlar, illa bir sorun olacak...

- Parmak izi ile ekranı açınca kısa yollar 3-5 saniye sonra geliyor.

- Arada herhangi bir uygulamadan (WhatsApp üzerinden linke tıklama) Chrome açmaya çalışınca donuyor, ancak komple menülerden çıkınca yeniden açabiliyorum.

- Hala sosyal medya kullanımda reklamları gizle dediğimde donma ya da sapıtma var.

Açıkçası And. yazlımı ve cihazları gerçekten de beş para etmez, yok rom kur yok onu kaldır bunu ekle vs. bunlarla uğraşmak zorunda mıyız !

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
Merhabalar, bir süre önce Note 7 vardı satıp, Note 9 Pro TR garantili olarak aldım ama maalesef yine sıkıntılı, yani bu işi beceremiyorlar, illa bir sorun olacak...

- Arada herhangi bir uygulamadan (WhatsApp üzerinden linke tıklama) Chrome açmaya çalışınca donuyor, ancak komple menülerden çıkınca yeniden açabiliyorum.

- Hala sosyal medya kullanımda reklamları gizle dediğimde donma ya da sapıtma var.

Açıkçası And. yazlımı ve cihazları gerçekten de beş para etmez, yok rom kur yok onu kaldır bunu ekle vs. bunlarla uğraşmak zorunda mıyız !
Android kendi kendine her gün gelişmekte olmakla beraber üretici firmaların arayüz optimizasyonu ve donanım ihtiyacının yüksek olması gerekliliği bu sonuçları ortaya çıkarıyor maalesef. Anladığım kadarıyla siz uzun siz uzun
Zamandır iPhone kullanıyorsunuz.
iPhone ile Android bir cihazı asla kıyaslamayın bence.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Dreary

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
8

Ah ah sen de mi aldın. Burda hiç boşuna uğraşma ya linç yersin ya da eu rom geç derler yapcak bi şey yok. Eski telefonum olan j7 nin kullanıcı deneyimi daha iyiydi. Sorunlara tahamulum kalmadı artık chrome instagram youtube googleplay surekli durduruluyor ve uygulama farketmiyor sürekli kasıyor. Ya bir telefon neden kasar?

Oyla:

Lionheart_34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nihat
Cihazım
Redmi Not 7
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ek olarak, Android kocaman ekranlı telefonda ki klavye teması rezalet, ufacık ekranlı IOS'ta acayip konforlu bir klavye var, yazması çok daha kolay, Android'de denemediğim klavye ve ayar kalmadı, maalesef yazım tam işkence, ya da bende sorun var.

Oyla:

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
Ek olarak, Android kocaman ekranlı telefonda ki klavye teması rezalet, ufacık ekranlı IOS'ta acayip konforlu bir klavye var, yazması çok daha kolay, Android'de denemediğim klavye ve ayar kalmadı, maalesef yazım tam işkence, ya da bende sorun var.
Ben de iPhone kullanıyorum. Fakat dediğiniz gibi değil bence durum. İngilizce kaydırarak yazabilen klavye var ve hala Türkçe desteklemiyor. Android klavyeler buna 10 sene önce başladı.

Oyla:

Dreary

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
8
Telefonunuz büyük ihtimalle bozuk. Ama kabul etmek istemiyorsunuz. Her konunun altına yazarak bir çözüm bulamazsınız. Uygulama durduruluyor hatası ciddi bir sorundur. Rom yüklemeyi deneyin. Böylece yazılımsal olup olmadığını anlayabilirsiniz. Yazılımsal değilse değişim yeya tamir cihetine gitmelisiniz.
Emin ol çok araştırdım forumu. Böyle sorun yasatan başka bir model yok 9 modeli için açılmış bir sürü başlık var. Cihazın oyun içi verdiği fps ana ekrandan dshs iyi ve bu yazılımla alakalı olduğunu az çok belli ediyor. Az gezin dolaşın global romda sorunların bitmediğinin yazıldığını göreceksin

Oyla:

saracx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
Merhabalar note 9 pro kullanicisyim hocam. Chrome da donma disinda bir sorun yasamiyorum onuda chrome dev surumunu kurup cozdum. Cihaz yeni ufak capli yazilimsal sorunlari kabul edilebilir goruyorum ama sizin durumunuzda olup yakinan bir kitle de var acikcasi hocam. Umarim arkadaslarin dedigi gibi sadece yazilimsaldir. MIUI 12 guncellemesi yakinda gelecek ondada sorunlarla karsilasirsak o zaman isimiz is diyebilirim.

Oyla:

Dreary

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
8
Merhabalar note 9 pro kullanicisyim hocam. Chrome da donma disinda bir sorun yasamiyorum onuda chrome dev surumunu kurup cozdum. Cihaz yeni ufak capli yazilimsal sorunlari kabul edilebilir goruyorum ama sizin durumunuzda olup yakinan bir kitle de var acikcasi hocam. Umarim arkadaslarin dedigi gibi sadece yazilimsaldir. MIUI 12 guncellemesi yakinda gelecek ondada sorunlarla karsilasirsak o zaman isimiz is diyebilirim.
ana ekran kasmalarının sebebini buldum. Navigasyon tuşlarını kullanınca hareketler esnasında takılmalar oluyor ve dediğin gibi chroma da fena bir donma var nasıl cözdüğün hakkında detaylı bilgi verirsen memnun olurum

Oyla:

saracx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
ana ekran kasmalarının sebebini buldum. Navigasyon tuşlarını kullanınca hareketler esnasında takılmalar oluyor ve dediğin gibi chroma da fena bir donma var nasıl cözdüğün hakkında detaylı bilgi verirsen memnun olurum
Chrome dev kullanıyorum hocam o şekilde cozdum. Ben gestures kullaniyodum sanırım o şekilde takilmiyordu

Oyla:

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
Evet ben de denedim takılma vs kalmadı. Fakat ekran küçültme kullanıyorum. Navigasyon tuşlarını kaldırdığında o işlemi nasıl yapacağım bilemedim.

Oyla:
Üst Alt