Yardım Redmi Note 9 Pro Ahizeden ses az geliyor

ligtv39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
okan
Cihazım
salman
Konular
4
Merhaba arkadaşlar telefonum 1 aylık,telefonuma gelen otomatik güncellemeden sonra telefonumum ahize sesi çok azaldı ve üstelik hoparlör seside ilk günkü gibi çok çıkmıyor.Lütfen yardım edin nasıl sesi arttırırım.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Merhaba arkadaşlar telefonum 1 aylık,telefonuma gelen otomatik güncellemeden sonra telefonumum ahize sesi çok azaldı ve üstelik hoparlör seside ilk günkü gibi çok çıkmıyor.Lütfen yardım edin nasıl sesi arttırırım.
Hangi rom var cihazda

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Şimdi şöyle diyeyim bazı cihazlarda kronik bir sorun var.Stock rom güncellendigi anda noluyorsa ya ahizenin birşeyi yanıyor yada hoparlör içinde cızırtı oluyor garip birşey.Garantiye yollayın yaparlar(Ahizeden çoğu kişi yaptılar çünkü)

ligtv39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
okan
Cihazım
salman
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şimdi şöyle diyeyim bazı cihazlarda kronik bir sorun var.Stock rom güncellendigi anda noluyorsa ya ahizenin birşeyi yanıyor yada hoparlör içinde cızırtı oluyor garip birşey.Garantiye yollayın yaparlar(Ahizeden çoğu kişi yaptılar çünkü)
Hoparlörden bile ses çok fazla geliyordu ne olduysa ses hem ahize de hem de hoparlörde kısıldı siz donanımsal mı diyorsunuz?
Varsa bir rom onu yükleyeyim servisi 20 gün beklemek istemiyorum.

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Hoparlörden bile ses çok fazla geliyordu ne olduysa ses hem ahize de hem de hoparlörde kısıldı siz donanımsal mı diyorsunuz?
Varsa bir rom onu yükleyeyim servisi 20 gün beklemek istemiyorum.
Hocam cihaza rom zarar veriyor bazı cihazlarda böyle oluyor.Forumda baksanız 20-30 ahize problemi görürsünüz (Note 9 Pro için).Servisten başka çözüm yok

asauult

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ORTA
Cihazım
Redmi Note7
Konular
7
Bende Redmi Note 7 cihazımda; MIUI 11'den beri ahize sorunu yaşıyorum. Dün MIUI 12.5.1 kararlı yazılımına güncelledim ahize resmen hoparlöre dönüştü kısarak kullanıyordum. Ne olduysa birkaç güne yine ses içine kaçtı. Ahize kısıldı.

Üst Alt