Yardım Redmi Note 9 Pro açılmıyor

kerembcr03

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
KEREM
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
1
Öncelikle merhaba benim başlıkta da belirttiğim gibi cihazım açılmıyor. Pitch Black Recovery ile (MIUI 14 V14.0.3.0.SJZMIXM) kurdum. 5 aydır hiçbir problem yok iken dün gece cihazı kapattım. Sabah cihazı açtım, şifremi girdim. Her şey yüklendi sonra 1 dakika içinde kendini kapattı ve direkt Pitch Black Recovey menüsüne attı. Oradan kapattım tekrar açtım. Kilit ekranında iken herhangi bir problem yoktu süresiz durabiliyordu. Ne zaman şifreyi girip açsam o zaman aynı şeyler tekrar oluyordu tekrar Recovery menüsüne atıyor. Cihazı şuan kullanamıyorum. Yardım ederseniz sevinirim. :)

NOT: İçerisindeki verilerim önemli sıfırlama gibi bir düşüncem yok.

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Öncelikle merhaba benim başlıkta da belirttiğim gibi cihazım açılmıyor. Pitch Black Recovery ile (MIUI 14 V14.0.3.0.SJZMIXM) kurdum. 5 aydır hiçbir problem yok iken dün gece cihazı kapattım. Sabah cihazı açtım, şifremi girdim. Her şey yüklendi sonra 1 dakika içinde kendini kapattı ve direkt Pitch Black Recovey menüsüne attı. Oradan kapattım tekrar açtım. Kilit ekranında iken herhangi bir problem yoktu süresiz durabiliyordu. Ne zaman şifreyi girip açsam o zaman aynı şeyler tekrar oluyordu tekrar Recovery menüsüne atıyor. Cihazı şuan kullanamıyorum. Yardım ederseniz sevinirim. :)

NOT: İçerisindeki verilerim önemli sıfırlama gibi bir düşüncem yok.
hocam en iyisi yedek alıp sıfırlamak büyük ihtimalle yazılımınız zarar görmüştür

kerembcr03

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
KEREM
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam en iyisi yedek alıp sıfırlamak büyük ihtimalle yazılımınız zarar görmüştür
Hocam aynı romu sadece Dalvic/ART cache ve Cache yaparak update şeklinde tekrar yazmayı denedim. Gene sonuç aynı.
Yedek nasıl alacağım hiç bilmiyorum. Dediğim gibi içindekiler benim için önemli özellikle fotoğraflar ve Whatsapp sohbetlerim önemli.

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Hocam aynı romu sadece Dalvic/ART cache ve Cache yaparak update şeklinde tekrar yazmayı denedim. Gene sonuç aynı.
Yedek nasıl alacağım hiç bilmiyorum. Dediğim gibi içindekiler benim için önemli özellikle fotoğraflar ve Whatsapp sohbetlerim önemli.
hocam twrp varsa oradan yedek alın veya bilgisayardan mi pc suite ile

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
138
Mi pc suite'yi deneyeceğim ama TWRP üzrinden nasıl yedek alacağım
Orangefox 11.0.0 versiyonunu kullanıyorum aynı cihazda hiçbir sorununu görmedim isterseniz bu recoveryi kurup yedek alın yedek almada yardımcı olurum.

kerembcr03

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
KEREM
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
1
Orangefox 11.0.0 versiyonunu kullanıyorum aynı cihazda hiçbir sorununu görmedim isterseniz bu recoveryi kurup yedek alın yedek almada yardımcı olurum.
Çok sevinirim hocam nasıl yapacağım recovery için link gönderebilir misiniz.

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
138
Çok sevinirim hocam nasıl yapacağım recovery için link gönderebilir misiniz.
Cihazda sd kart varsa cihazı bilgisayara bağlayıp SD karta atın sonrasında pitch black recovery üzerinden .zip halinde yükleyebilirsiniz

kerembcr03

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
KEREM
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
1
Cihazda sd kart varsa cihazı bilgisayara bağlayıp SD karta atın sonrasında pitch black recovery üzerinden .zip halinde yükleyebilirsiniz
USB OTG var olur mu

Üst Alt