Yardım Redmi Note 9(Merlin) Mi hesabı sorunu

cs_kasap

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
iPhone 11
Konular
4
Selamlar,

Redmi note 9 cihazıma format atmam gerekti ve formattan sonra cihaz mi hesabı istemeye başladı. Cihazı etkinleştir ekranında mi hesabı ID numarası ve kullanmış olduğum telefon numarası gözüküyor. id.mi.com adresinden şifre sıfırlayıp cihaza girince kabul etmiyor. Şöyle bir şey fark ettim, cihazı etkinleştir sayfasında gözüken mi hesabı ID numarası ile şifresini telefon doğrulama ile sıfırlayıp denediğim hesabın ID numaraları aynı değil.

Tek bir telefon numarasında birden çok Mi hesabı olabiliyor mu? ya da ben şifre sıfırlamak istediğimde neden diğer hesabı sıfırlıyor ve cihazlarım kısmında bir şey gözükmüyor.

Cihaza bypass işlemleri yapıp çözmek istediğimde de cihaz açılıyor kuruyorum uygulamalar vs geliyor her şey okey ama ne zaman internete bağlanırsam o an doğrulama ekranına atıyor tekrardan.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
+9005xxxx +905xxxx şeklinde 2 adet mi hesabı açılabilir bunu deneyin. yine sonuç alamazsanız bypass yapılır yada server'dan kaldırılır..

cs_kasap

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
iPhone 11
Konular
4
dün akşamdan beri box veya program eksikliği çektiğimden doğru düzgün bypass edip erase mi account yapamıyordum. Yapsam da geri gelip durdu. Çözümü mi hesabını id.mi den mi hesabını sil yapıp daha sonrasında kilit tuşuna 5-10 kez basıp gelen kod ile sıfırlamak ile çözdüm. İd.mi.com sitesinde telefon doğrulama ile 2 farklı şifre giriş yapıyor saçmaladı iyice :D

Üst Alt