Yardım Redmi Note 9(merlin) Edl moduna giremiyor.

DrunkPikachu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Sezer
Cihazım
RedmiNote 12 5g
Meslek
Kimyasal Madde Dan
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
V12.5.3.0.RJOTRXM
Telefon Modeli
Redmi Note 9 (merlin)
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba, iyi akşamlar. 3-4 aydır Redmi Note 9 kullanıyorum. Magisk yüklemek için twrp yükledim. Bir kaç saat hiçbir sorun yokru kullandım ve magisk de yükledim. Sonrasında telefon kapandı ve redmi yazısına kadar açılıp sonrasında yeniden kapanıp açılmaya başladı. Sanırım bootloop oluyor bu. Fakat telefon fastboot veya recovery'e de girmiyor. Edl moduna almak için ses tuşlarını basılı tutup kablo ile pc'ye bağladığımda ilk 20-30 saniye Mtk device olarak com portunda görünüyor fakat sonra yeniden kapanıp açılma sekansına geri dönüyor. Bilgisi olan hocalarım yardımcı olabilirler ise sevinirim.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Merhaba, iyi akşamlar. 3-4 aydır Redmi Note 9 kullanıyorum. Magisk yüklemek için twrp yükledim. Bir kaç saat hiçbir sorun yokru kullandım ve magisk de yükledim. Sonrasında telefon kapandı ve redmi yazısına kadar açılıp sonrasında yeniden kapanıp açılmaya başladı. Sanırım bootloop oluyor bu. Fakat telefon fastboot veya recovery'e de girmiyor. Edl moduna almak için ses tuşlarını basılı tutup kablo ile pc'ye bağladığımda ilk 20-30 saniye Mtk device olarak com portunda görünüyor fakat sonra yeniden kapanıp açılma sekansına geri dönüyor. Bilgisi olan hocalarım yardımcı olabilirler ise sevinirim.
İlk önce Tüm drıvarları Kurun sonra Brom Bat dosyasını açıp sonra Edl moda alıp bağlayın cihazı hocam Brom Auth yapınca Disconnect olmaz. Romu Sp Flash tool üzerinden flaşlayabilirsiniz. Konuyu takip edebilirsiniz

Oyla:
Üst Alt