Yardım Redmi note 9 kasma sorunu

asdemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Em
Cihazım
Mi 6x
Konular
2
1 ay önce yurt dışı kayıtlı bir tane redmi note 9 64gb 3gb ramli versiyonunu aldım ve bıraktım oyunları telefonda dolaşırken bile kasıyor bazen 1-2 dk donuyor hiçbir tepki vermiyor miui 12.1 android 10 sürümleri düzelmesi için ne yapabilirim

a.yvzz1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
1
1 ay önce yurt dışı kayıtlı bir tane redmi note 9 64gb 3gb ramli versiyonunu aldım ve bıraktım oyunları telefonda dolaşırken bile kasıyor bazen 1-2 dk donuyor hiçbir tepki vermiyor miui 12.1 android 10 sürümleri düzelmesi için ne yapabilirim
Telefonunuzu yeni güncellediyseniz kasma bir kaç gün sürer telefonda çok uygulama resim vs. varsa bu süre daha fazla da uzayabilir.

Oyla:

asdemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Em
Cihazım
Mi 6x
Konular
2
Telefonunuzu yeni güncellediyseniz kasma bir kaç gün sürer telefonda çok uygulama resim vs. varsa bu süre daha fazla da uzayabilir.
Telefonu güncellemedim elime geldiğinde miui 12.1 yüklüydü şuan 12.3 güncellemedim zaten telefon 1 aylık bu kadar kasma normal değil bence

Oyla:

a.yvzz1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Telefonu güncellemedim elime geldiğinde miui 12.1 yüklüydü şuan 12.3 güncellemedim zaten telefon 1 aylık bu kadar kasma normal değil bence
O zaman bilmiyorum . Ben MIUI 12 ye guncelledigimde öyle bir sorun yaşamıştım ama bir iki günde düzelmişti.

Oyla:
Üst Alt