Yardım Redmi Note 9 Brick oldu

koza-han

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kozyy
Cihazım
redmi note 9
Konular
19
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global kararlı 12.3.0.0
Telefon Modeli
Redmi Note 9
Bootloader Kilidi
Açık
telefonu fastboota aldım eng rom kurdum mi flashta onaylandığına dair yeşil tik yanıyordu cihaz kapandı ve artık hiçbir türlü ekran gelmiyor bilgisayarda mediatek comportunda gözüküyor ama sürekli aygıt takılıp çıkarılıyor gibi algılıyor ne yapacağımı çözemedim lütfen yardım edin!

qolqesiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
redmi not 7
Konular
0
:) sabah sonunda anladım olayı ve cihazı açtım yeniden eng rom attım cihaz aynı duruma düştü farklı sitelerden indirerek eng rom flashladım mi flashtan romlar mı hatalı yoksa yanlış mı yüklüyorum elimdeki diğer rn9 cihazında bu romlar çalıştı?
dostum nasıl cozdugunu yazarmısın suanda aynı sorun ile ceblleşiyorum surekli usb sokuldu takıldı hatası alıyorum

Oyla:

koza-han

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kozyy
Cihazım
redmi note 9
Konular
19
dostum nasıl cozdugunu yazarmısın suanda aynı sorun ile ceblleşiyorum surekli usb sokuldu takıldı hatası alıyorum
geç gördüm kusura bakmayın hocam ilgili konuda bahsettiği adımlarda libusbye telefonu tanıtmak için takarken tüm tuşlara basın libusbye tanıtınca bypass dosyasını çalıştırın daha sonra doğru dosyaları seçerek telefonu flashlayın yapamazsanız özelden yazın ücretsiz halledeyim

Oyla:
Üst Alt