MIUI 13 Redmi Note 9 brick, bootloop, MIUI 13 çökme, OEM kilidi kırma, twrp yükleme, custom rom yükleme

dhnasln27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Duhan
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Arkadaşlar elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım. Benimle iletişime geçebilirsiniz

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
merhana redmi note 9 cihazı miui13 ile bootlop oldu nasıl çözebiliriz

Bırakın Beni

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Yasak
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
6
Merhaba hocam Merlin bir cihazım var yurt dışı bir telefon ben yakın bir zamanda telefonu brıck ettim ve tekrar yine aynı romun sürümünü kurdum kurmuşken de bir de rootlayım dedim şimdi sürüm yükseltmek istiyorum ne yapmam gerektiğini pek anlayamadım twrp den yükseltsem android sürümü değiştiği için twrp ile uyuşmama sorunu yaşarmıyım yoksa uyuşmassa twrp otomatik silinir mi bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.

BAYAlim7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alim
Cihazım
Redmi Note7
Konular
1
Hangi romu kurdunuz?

recebim59

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep Akgün
Cihazım
Redmi Note4x
Meslek
GÜVENLİK GÖREVLİSİ
Konular
7
Eşimin redmi note 9 telefonunda miui 12 endonezya romu yüklemiştim ses kaydı için.Fakat gelen miui 13 güncellemesini bir hevesle kurmama rağmen memnun kalmadım.Sorunumuz face ve instagramdaki hikayeler videolarında ses gelmesine rağmen video donup kalıyordu.Cihazımın da imei kapanma mesajları gelmişti.İmei tamiri için eng rom kurarken cihazım brick oldu.Xenex ustanın yönlendirdiği bir arkadaş cihazımı hayata döndürdü ama iki simden tek sime düştü.Rus romu flaşlayınca emei gitmezken endonezya romu flaşlayınca imei gidiyor.Tavsiyeniz var mıdır?

üufarkı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
redmi 6
Konular
3
Arkadaşlar elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım. Benimle iletişime geçebilirsiniz
m flash toolla eng rom yüklerken miflash toolda bulunan clean all and lock seçeneği açıkken flash dedim. telefon sürekli yeniden başlıyor. ses kısma tuşuyla fastboota geçiyor. Ne yapabilirim? telefon redmi note9. artık flash deyince her seferinde farklı bir hata veriyor. global rom indirip flaşlamayı deneyeceğim şimdi. telefonun bootloader kilidi açık. fakat bu miflash tool kilidini attıysam nasıl kaldırabilirim?

recebim59

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep Akgün
Cihazım
Redmi Note4x
Meslek
GÜVENLİK GÖREVLİSİ
Konular
7
Selamlar,Redmi Note 9 cihazımı miui12'den 11'e bir türlü düşüremiyorum.Mi flaş ile her yüklememde yükleme başarılı bir şekilde tamamlanmasına rağmen cihaz açılmaz halde kalıyor ve Sp flaş tool ile hayata döndürebiliyorum.Neyi yanlış yapıyorum?

Üst Alt