Yardım Redmi Note 9 Bootloopa Sorunu

enversimcer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enver
Cihazım
redmi note 9
Konular
1
Redmi Note 9 model telefonum telefonum bootloop a girdi. 2 gündür uzakdoğu ülkelerinin forumları dahil çözüm aramadığım yer kalmadı. Redmi yazısı yanıp sönüyor. Recovery ve fastboot menüsüne girebiliyor. Telefonda önemli şeyler var dataları kurtarmak istiyorum ancak az önce ümidi keserek wipe all data denedim ama başarılı olmadı. Son olarak buraya çare dilenmek için yazıyorum. Mümkünce dataları saklayarak değilse fabrika ayarı telefonu kurtarmama yardımcı olur musunuz?

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Bootloader kilidi açık ise mi flash üzerinden rom atın

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
47
Redmi Note 9 model telefonum telefonum bootloop a girdi. 2 gündür uzakdoğu ülkelerinin forumları dahil çözüm aramadığım yer kalmadı. Redmi yazısı yanıp sönüyor. Recovery ve fastboot menüsüne girebiliyor. Telefonda önemli şeyler var dataları kurtarmak istiyorum ancak az önce ümidi keserek wipe all data denedim ama başarılı olmadı. Son olarak buraya çare dilenmek için yazıyorum. Mümkünce dataları saklayarak değilse fabrika ayarı telefonu kurtarmama yardımcı olur musunuz?
Cihazınız yurt dışı/imei işlemi var mı?
eğer yanlış bilmiyorsam miui 13 de yd note 9(merlin) bootloopa giriyor.
Bl açıksa miui 12 veya 12.5 rom atınca düzelir ama imei de uçabilir dikkatli olun.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Wipe all yaptıysanız maaleef cihazdaki verileri zaten silmişsinizdir hocam. Çok çok önemli ise bir kaç cihaz parasını gözden çıkartıp profesyonel veri kurtarma merkezlerine götürebilirsiniz. Cihazı yeniden kullanılabilir hale getirmek için ise öncelikle bootloader kilidiniz açık mıydı?

enversimcer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enver
Cihazım
redmi note 9
Konular
1
Bootloader kilidi açık ise mi flash üzerinden rom atın
nasıl kontrol edebilirim onu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Wipe all yaptıysanız maaleef cihazdaki verileri zaten silmişsinizdir hocam. Çok çok önemli ise bir kaç cihaz parasını gözden çıkartıp profesyonel veri kurtarma merkezlerine götürebilirsiniz. Cihazı yeniden kullanılabilir hale getirmek için ise öncelikle bootloader kilidiniz açık mıydı?
wipe all yaptım ancak yanıt vermedi error verdi yani belli bi süre gecse diyeceğim ki dosyaların bi kısmını sildi bi kısmını silemedi. ama yok wipe all a tıklıyorum saliseler içinde error mesajı karşılıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazınız yurt dışı/imei işlemi var mı?
eğer yanlış bilmiyorsam miui 13 de yd note 9(merlin) bootloopa giriyor.
Bl açıksa miui 12 veya 12.5 rom atınca düzelir ama imei de uçabilir dikkatli olun.
evet cihaz yurdisi imei işlemli o dediginiz seyin açık olup olmadigini nasıl kontrol edebilirim

Üst Alt