Yardım Redmi Note 9 Aşırı Kasma Sorunu

sefa_bolulbasi.0

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
1
Yaklaşık 2 ay önce redmi note 9 aldım, aldığım günden beri telefonda aşırı kasmalar oluyor , özellikle instagramda çile çekiyorum storylere girdiğimde telefon adeta donuyor instagram kamerasını kullanamıyorum, en ufak oyunlarda bile kasıyor, kamera açarken bile 20 saniye bekliyorum , geçen gün araştırma yaptım çentiği gizle kısmından en alttaki seçtim biraz düzelmiş gibi olsada hala kasıyor garantiye göndersem çözülürmü yardımcı olursanız sevinirim .

Ferhatceyllan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
0
Yaklaşık 2 ay önce redmi note 9 aldım, aldığım günden beri telefonda aşırı kasmalar oluyor , özellikle instagramda çile çekiyorum storylere girdiğimde telefon adeta donuyor instagram kamerasını kullanamıyorum, en ufak oyunlarda bile kasıyor, kamera açarken bile 20 saniye bekliyorum , geçen gün araştırma yaptım çentiği gizle kısmından en alttaki seçtim biraz düzelmiş gibi olsada hala kasıyor garantiye göndersem çözülürmü yardımcı olursanız sevinirim .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kardeşim aynı sıkıntı bende de var instagrama girmeye korkuyorum çözümünü bilen lütfen söylesin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kardeşim aynı sıkıntı bende de var instagrama girmeye korkuyorum çözümünü bilen lütfen söylesin

Oyla:

mertrich

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
A2 lite
Konular
7
Bende sadece oyunlarda kasma oluyor oda çektiği kapatınca problem kalkıyor sanırım 1-2 güncelleme ile bunu duzeltirler oyunlarda çentik otomatik ufalmasi gerekiyor

Oyla:

cs_kasap

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
iPhone 11
Konular
4
Redmi note 9 4/128GB kullanıyorum, Pubg de HD ayarlarda 60fps kasmadan oynayabiliyorum, asphalt 9 ve cod indirdim. Bu oyunların hiç birinde kasma görmedim, instagram, twitter o bu şu her uygulama yağ gibi akıyor.

Cihazlarınıza hard reset atın, ya da bir yeniden başlatın. Sorun çok yüksek ihtimal ile düzelecektir.

Oyla:
Üst Alt