Yardım Redmi Note 9 APK Kurulmuyor

wtfbozo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bozo
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
2
Herkese merhaba. Yurtdışı Redmi Note 9 kullanıyorum. IMEI attırdım, atan adam sakın güncelleme yapma dedi. Bu sitede sistem güncellemesi yaptığımda IMEI silinmez deniyordu ve güncelleme yaptım gerçekten problem olmadı. MIUI Global 12.5.3 var şu an. Geçen zamanda tema indirmek için konum ayarlarını hindistan yapmıştım. şimdi tekrar Türkiye yaptım. Bunların dışında hiçbir şey yapmadım. Daha önceden bir sürü APK indirmiştim ama şu an hiçbir şekilde APK kuramıyorum. dosya iniyor, yükle diyorum ve bar dolmadan hiçbir hata vermeden kapanıyor. Buradan gördüğüm SAI uygulamasını indirdim oradan kurmaya çalıştım hata veriyor. Hata kodunu da paylaşabilirim.

Ahm-ET

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi 7
Konular
0
Nasıl bir hata veriyor resmini atabilir misiniz?
Tabi yükleme açısından küçük bir hata veya yazılım tarafından bir hata olabilir.

wtfbozo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bozo
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
2
can't install packages while in secure FRP yaziyor. detaylı hata kodu şu şekilde:

java.lang.SecurityException: Can't install packages while in secure FRP
at android.os.Parcel.createExceptionOrNull(Parcel.java:2376)
at android.os.Parcel.createException(Parcel.java:2360)
at android.os.Parcel.readException(Parcel.java:2343)
at android.os.Parcel.readException(Parcel.java:2285)
at android.content.pm.IPackageInstallerSession$Stub$Proxy.commit(IPackageInstallerSession.java:657)
at android.content.pm.PackageInstaller$Session.commit(PackageInstaller.java:1243)
at com.aefyr.sai.installer2.impl.rootless.RootlessSaiPackageInstaller.install(RootlessSaiPackageInstaller.java:102)
at com.aefyr.sai.installer2.impl.rootless.RootlessSaiPackageInstaller.lambda$enqueueSession$0$RootlessSaiPackageInstaller(RootlessSaiPackageInstaller.java:70)
at com.aefyr.sai.installer2.impl.rootless.-$$Lambda$RootlessSaiPackageInstaller$ivyAcunEgIkYlu_dB2vN6MOWZPU.run(Unknown Source:6)
at java.util.concurrent.Executors$RunnableAdapter.call(Executors.java:462)
at java.util.concurrent.FutureTask.run(FutureTask.java:266)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(ThreadPoolExecutor.java:1167)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(ThreadPoolExecutor.java:641)
at java.lang.Thread.run(Thread.java:923)
Caused by: android.os.RemoteException: Remote stack trace:
at com.android.server.pm.PackageInstallerSession.markAsSealed(PackageInstallerSession.java:1389)
at com.android.server.pm.PackageInstallerSession.commit(PackageInstallerSession.java:1145)
at android.content.pm.IPackageInstallerSession$Stub.onTransact(IPackageInstallerSession.java:328)
at android.os.Binder.execTransactInternal(Binder.java:1154)
at android.os.Binder.execTransact(Binder.java:1123)

wtfbozo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bozo
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
2
NE YAPILACAĞINI BİLEN KİMSE YOK MUU?

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Secure FRP'deyken apk yükleyemezsiniz. Cihazı sıfırlayarak temiz kurulum yaptığınızda düzelir.

mhmmt 46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammet
Cihazım
redmi 9
Konular
0
Secure FRP'deyken apk yükleyemezsiniz. Cihazı sıfırlayarak temiz kurulum yaptığınızda düzelir.
başka bir yolu yokmu hocam cihazı sıfırlamadn bnm telefon mi kilidini düştü çünkü zamanında sıfrlarsm 5 ay önce yazılım+mi kilidi bypass =230 lira verdim şimdi kaç olmuştr allah bilir

Snowhound1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cengiz deniz
Cihazım
REDMİ Mİ 11LİTE
Meslek
YAZILIM
Konular
2
sadece bypass etmiş server üzerinden kalıcı olarak kaldırılıyor fiyat uygun şuanda

Üst Alt