MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi Eu Beta Rom 21.5.20 Ota Update

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Kaaneruyar Madem harici bir ortam ve alan yok, o zaman,
En temizi, dahili hafızada bir klasör oluşturun, tüm resim ve videoları dahili hafızada açtığınız klasörün içine taşıyın.. Sadece resim video değil başka istediğiniz belge, uygulama vs. Kaybetmek istemediğiniz herşeyi Koyabilirsiniz.. Dosya yöneticisinden gizli dosyaları göster seçeneğini aktif hale getirin, Sonra oluşturduğunuz klasör hariç dahili hafızayı tamamen temizleyin.. Sonra TWRP'den, wipe işlemlerine gelip Advanced wipe kısmından Cache, dalvik Art, data bu 3 seçeneği seçin ve işlemi tamamlayın, sonra reboot..

Wipe işlemlerinden sonra uygulamalar kalkacağı için buna bağlı olarak veri kaybı yaşanmasın diye klasörü oluşturmanızı önerdim.. Ben hiç veri kaybı yaşamadım ancak yinede önlem almak iyidir.

wborland

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tobias
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Avukat
Konular
1
Zaten silmeye kıyamayacak kadar değerli verileriniz varsa bir zahmet bir sağlayıcıdan bulut depolama hizmeti satın alın ve dosyalarınızı buluta yedekleyin... yada bir usb disk alın type c otg kablo ile cihaza baglayın tüm verileri harici olarak usb disk e yedekleyin...Zor degil arkadaslar çözüm üretilir..

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Kaaneruyar Madem harici bir ortam ve alan yok, o zaman,
En temizi, dahili hafızada bir klasör oluşturun, tüm resim ve videoları dahili hafızada açtığınız klasörün içine taşıyın.. Sadece resim video değil başka istediğiniz belge, uygulama vs. Kaybetmek istemediğiniz herşeyi Koyabilirsiniz.. Dosya yöneticisinden gizli dosyaları göster seçeneğini aktif hale getirin, Sonra oluşturduğunuz klasör hariç dahili hafızayı tamamen temizleyin.. Sonra TWRP'den, wipe işlemlerine gelip Advanced wipe kısmından Cache, dalvik Art, data bu 3 seçeneği seçin ve işlemi tamamlayın, sonra reboot..

Wipe işlemlerinden sonra uygulamalar kalkacağı için buna bağlı olarak veri kaybı yaşanmasın diye klasörü oluşturmanızı önerdim.. Ben hiç veri kaybı yaşamadım ancak yinede önlem almak iyidir.
Wipe data klasör, uygulama fark etmeksizin temizlik yapıyor bildiğim kadarıyla. Yani işe yaramaz.

Kaaneruyar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
2
Rom dün çıktığından beri ben de kullanıyorum söylediklerinize rastlamadım
temiz kurulum yapmaya ne dersiniz ?
Hocam temiz kurulum yapmam imkansız telefonun içindekileri yedekleyecek kadar harici alanım yok

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Son sürüm ne durumda arkadaşlar? Geçmeyi düşünüyorum. Şu an var olan tüm AOSP romlarda sorunlar var. Yeni sürümleri de hep Android 11 üzerine çıkartmaya çalıştıkları için sorunlu. Pil durumu nasıl bu sürümün?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
son sürüm pili su gibi götürüyordu bu gün 2-3 saat kullandım geri mirooma döndüm

Üst Alt