MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi Eu Beta Rom 21.5.20 Ota Update

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
EU 11.06 sıkıntılımı
eu 06 nın batarya performansı bende iyi değildi, 05 daha iyi bence de..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bugün kilidim açılırsa eu betaya geçeceğim Google rehber ve mesajlaşma illlet etti
xiaomi kendi topuğuna sıkıyor bence. alternatif ver bari insanlara değilmi? isteyen istediğini kullansın yazılım konusunda...

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
eu 06 nın batarya performansı bende iyi değildi, 05 daha iyi bence de..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

xiaomi kendi topuğuna sıkıyor bence. alternatif ver bari insanlara değilmi? isteyen istediğini kullansın yazılım konusunda...
Kesinlikle katılıyorum rehberde herkesten 3 kişi var ve silemiyorum sim kişilerine müdahale edemiyorum saçma sapan şeyleri var sırf bunun için bile globalde durmam

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Eu beta son sürüm pil sürem bence çok tatminkar global romda 9 saat görüyordum 25 dakikalık fark affedilebilir ki halihazırda eu.beta yani betadan düzgün pil süresi beklemeyin derlerdi hep :)

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Bir süre güncelleme gelmeyecek hocam.
Miui 11 Çin betası bitti diye duydum. Geliştiriciler Miui 12 Betası için Hazırlanıyor diye biliyorum ben hocam ama hala bir Andorid 10 gelmedi. Google Güncellemeleri zorunlu kılsaydı iyiydi Şuan Andorid Güncelleme grafiğinde çok az Andorid 10'a geçmiş Telefon var Google Güncellemeleri Zorunlu kılmalı artık bence

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Miui 11 Çin betası bitti diye duydum. Geliştiriciler Miui 12 Betası için Hazırlanıyor diye biliyorum ben hocam ama hala bir Andorid 10 gelmedi. Google Güncellemeleri zorunlu kılsaydı iyiydi Şuan Andorid Güncelleme grafiğinde çok az Andorid 10'a geçmiş Telefon var Google Güncellemeleri Zorunlu kılmalı artık bence

Android one kapsamındaki Mi a3 için 3 kez android 10 güncellemesi geri çekildi. Note 8 ile a3 ayni işlemci. Bu işlemci henüz 1 yılını doldurmayan yeni bir işlemci. Xiaomi bu sebeple güncelleme de sorunlar yasıyor olmalı. A3 bile alamadıysa biz biraz daha bekleyeceğiz gibi

byduke555

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
mi 6
Konular
19
Romda global roma ek olarak sistem uygulamalarını güncelle bölümü yok nasıl güncellenecek sistem uygulama bölümü

Üst Alt