Mod Redmi Note 8 Universal Camera Fix v1.0 for Android 10 (20.6.4)

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
ANXCamera durduruldu hatası alıyorum hocam 182. Sürümün linki uçmuş 190.sürüm yükledim ondan oldu sanırım.. Permissiver V5 dosyasını da yükledim ama değişen bir şey olmadı..
ANXCamera magisk üstünden flaşladım..
Hata alınca Permissiver V5 dosyasını da orangefox üstünden yükledim.. Maalesef olmadı, bu evo X rom güzel ama kamera ayar etti beni :)
Hocam evo x kullanıyorum anxcamera 184 modülünü magiskden flashlamanız lazım.Başta açmaya çalıştığınızda 2,3 açılış hata alıyor sonra sorunsuz çalışmaya başlıyor

Gullu83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Rom root
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Grafiker, Office
Konular
1
Bende de yaklaşık 1 aydır kameraya bağlanmıyor hatası var cihaz redmi note 8 bu anx kamera yüklersem düzelir mi? Mix camera diye bir uygulama var o çalışıyor..donanım testlerini yapınca ana kamera testinde direkt atıyor testten... lütfen yardımcı olursanız sevinirim..not: mi flaş ile stock rom attım yine düzelmedi...

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Bende de yaklaşık 1 aydır kameraya bağlanmıyor hatası var cihaz redmi note 8 bu anx kamera yüklersem düzelir mi? Mix camera diye bir uygulama var o çalışıyor..donanım testlerini yapınca ana kamera testinde direkt atıyor testten... lütfen yardımcı olursanız sevinirim..not: mi flaş ile stock rom attım yine düzelmedi...
Cihazınız bl kilidi açıksa magisk yükleyin.Yukarıda belirttiğim gibi anxcamera184 modülünü yükleyin

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Bu çözüm olur mu acaba hocam? Bootloader kilidi açık hocam...
Downloads bölümüne tıklayın daha sonra Click to Expand tıklayın anxcamera184 modülünü indirin.İndirdikten sonra magisk açın modüle bölümüne tıklayın indirdiğiniz dosyayı seçin yüklenmesini bekleyin.Yüklendikten sonra yeniden başlat butonu gelicektir tıklayın yeniden başlatın.Cihaz açıldıktan sonra yüklenen anxcamerayı açarken 3 kere hata alabilirsiniz daha sonrasında bir daha hata almazsınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Downloads bölümüne tıklayın daha sonra Click to Expand tıklayın anxcamera184 modülünü indirin.İndirdikten sonra magisk açın modüle bölümüne tıklayın indirdiğiniz dosyayı seçin yüklenmesini bekleyin.Yüklendikten sonra yeniden başlat butonu gelicektir tıklayın yeniden başlatın.Cihaz açıldıktan sonra yüklenen anxcamerayı açarken 3 kere hata alabilirsiniz daha sonrasında bir daha hata almazsınız

Gullu83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Rom root
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Grafiker, Office
Konular
1

Kendi kamerası yine mi çalışmayacak bu durumda hocam root root recovery tecrübem var hocam magisk ten modül indirmek yüklemek rom kurmayı biliyorum...

Bide android 10 cihazlar için deniliyor konu başlığında cihazım redmi note 8 su anda henüz android 10 almadı hocam

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Kendi kamerası yine mi çalışmayacak bu durumda hocam root root recovery tecrübem var hocam magisk ten modül indirmek yüklemek rom kurmayı biliyorum...

Bide android 10 cihazlar için deniliyor konu başlığında cihazım redmi note 8 su anda henüz android 10 almadı hocam
Hocam bl kilidiniz açıkmış.Cihazınıza forumdan aratıp uygun twrp yi yükleyin ayriyetten twrpden magisk flashlayın.Rom olarak eğer ekran süresi iyi bir rom istiyorum diyorsanız miroom beta 20.3.26 yüklemeniz.Eğer ben yeni özellikler istiyorum güzel bir rom olsun istiyorsanız redmi note 8 bölümünde miui 12 eu beta var onu indirip twrp üzerinden kurmanız

Buyrun rn8 için uygun rom

Gullu83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Rom root
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Grafiker, Office
Konular
1
Hocam bl kilidiniz açıkmış.Cihazınıza forumdan aratıp uygun twrp yi yükleyin ayriyetten twrpden magisk flashlayın.Rom olarak eğer ekran süresi iyi bir rom istiyorum diyorsanız miroom beta 20.3.26 yüklemeniz.Eğer ben yeni özellikler istiyorum güzel bir rom olsun istiyorsanız redmi note 8 bölümünde miui 12 eu beta var onu indirip twrp üzerinden kurmanız
Bu romda çalışır mı peki hocam bu kamera işi oldukça canımı sıkıyor 1aydir bağlanmıyor hatası var mix camera var o çalışıyor ama çok ne değil gibi..

Üst Alt