Rehber Redmi Note 8 UNBRİCK (Yetkili Hesap Olmadan)

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
denedim fakat procedure error occured hatası veriyor uygun rom bulunamadı diye
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

çin romu indirip içerisinize sizin elf dosyasını atsam çözüme kavuşur mu bootloader kilitlendi çünkü.
sizin bu yöntem bootloader kilitli olsa bile çalışıyor mu ?
Tam Brick Yani Hiç Bir Tepkisiz Olan Cihazlar Çözüme Kavuştu hocam sizde kavuşabilirsiniz eğer yine yapamaz iseniz ücretli onarımlar bölümünden destek alabilirsiniz

gsmesnafi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
asdas
Cihazım
asdasd
Konular
2
Tam Brick Yani Hiç Bir Tepkisiz Olan Cihazlar Çözüme Kavuştu hocam sizde kavuşabilirsiniz eğer yine yapamaz iseniz ücretli onarımlar bölümünden destek alabilirsiniz
hocam çözüldü. Allah razı olsun adamsın

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Aynı ID Board bende de var, öğrendiğim iyi oldu, geçmiş olsun hocam.. Umarım gerek kalmaz :)
Aynen hocam bende merak ediyordum bendeki de 2.9.0 idi. Elimiz kolumuz bağlı kalmayacak insallah.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Aynen hocam bende merak ediyordum bendeki de 2.9.0 idi. Elimiz kolumuz bağlı kalmayacak insallah.
İnşallah hocam.. Umarım gerek kalmaz bu rehberi uygulamaya.. Merdanov hocama tekrar tekrar teşekkürler :)
Ben cihazı daha önce 2 kez tuğla etmiştim, ne fastboot ne recovery, cihaz açılmıyordu.. Fastboot ekranı gelip 1 sn durup gidiyordu.. Başka hiç bir tepki yoktu.. Edl mod ile yetkili hesapta rom atılıp çözüldü. 80x2 160 TL ücreti olmuştu.. :D

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
İnşallah hocam.. Umarım gerek kalmaz bu rehberi uygulamaya.. Merdanov hocama tekrar tekrar teşekkürler :)
Ben cihazı daha önce 2 kez tuğla etmiştim, ne fastboot ne recovery, cihaz açılmıyordu.. Fastboot ekranı gelip 1 sn durup gidiyordu.. Başka hiç bir tepki yoktu.. Edl mod ile yetkili hesapta rom atılıp çözüldü. 80x2 160 TL ücreti olmuştu.. :D
Sormayın hocam benimki bı sirnaga birde istanbula gitti geldi bilmediğimden 2 defa brick yaptım. Toplamda da 300-400 tl gitti sanırsam. Parasını da geçtim baya bir sürede eski telefon kullanmak zorunda kaldım. Çok sıkıntı yaşadım ama hala özlüyorum kendisini :)

Son düzenleme:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Rica ederim hocam

Üst Alt