Rehber Redmi Note 8 UNBRİCK (Yetkili Hesap Olmadan)

ANGEL_TRUEBA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Angel
Cihazım
Redmi note 10
Konular
0

pascal37

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ersin
Cihazım
note 8
Konular
0
merhaba bende note 8 cihazımı bu şekilde kurtardım. bu adımları teker teker burada paylaşan arkadaşıma çok teşekkür ederim.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146

ümit5858

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümit
Cihazım
Realme 3 pro
Konular
0
Merhaba hocam. SM710 işlemcili realme 3 pro cihazım hard brick oldu yanlış rom yüzünden. Qfil sahara fail hatası veriyor. Ses açma kısmaya basarak data kablosuyla pc ye bağlı iken fastboot görseli geliyor ve 6-7 saniye pc de qualcom 9008 olarak gözüküyor. Sizce edl moduna mı giriyor yoksa girmiyor mu? Test Point noktasına mı basmak gerek, internette bu modelin test point noktasını bulamadım. Günlerdir mefta oldum ya. Yardım edebilir misiniz veya başka birisine yönlendirebilir misiniz Merdanov

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Merhaba hocam. SM710 işlemcili realme 3 pro cihazım hard brick oldu yanlış rom yüzünden. Qfil sahara fail hatası veriyor. Ses açma kısmaya basarak data kablosuyla pc ye bağlı iken fastboot görseli geliyor ve 6-7 saniye pc de qualcom 9008 olarak gözüküyor. Sizce edl moduna mı giriyor yoksa girmiyor mu? Test Point noktasına mı basmak gerek, internette bu modelin test point noktasını bulamadım. Günlerdir mefta oldum ya. Yardım edebilir misiniz veya başka birisine yönlendirebilir misiniz Merdanov
H.kadioglu ya yönledireyim sizi Hocam

ümit5858

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümit
Cihazım
Realme 3 pro
Konular
0
H.kadioglu ya yönledireyim sizi Hocam
Hocam size mesaj atamadığım için yine buradan yazmak zorunda kaldım. Öğrendiğim kadarıyla qfil realme 3 pro yu desteklemiyor. Flash tool uygulamasıyla denedim yine olmadı. Hindistanlı servis telegramdan 15 dolar istiyor ve qfil in desteklemediğini söyledi. Hocam işlemciyi mi desteklemiyor sdm710 yoksa markayı mı desteklemiyor? QPST no phone connected yazıyor ancak qualcomm 9008 olarak da gözüküyor. Sizler sdm710 a mi flash tool ile mi flashlıyorsunuz?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Hocam size mesaj atamadığım için yine buradan yazmak zorunda kaldım. Öğrendiğim kadarıyla qfil realme 3 pro yu desteklemiyor. Flash tool uygulamasıyla denedim yine olmadı. Hindistanlı servis telegramdan 15 dolar istiyor ve qfil in desteklemediğini söyledi. Hocam işlemciyi mi desteklemiyor sdm710 yoksa markayı mı desteklemiyor? QPST no phone connected yazıyor ancak qualcomm 9008 olarak da gözüküyor. Sizler sdm710 a mi flash tool ile mi flashlıyorsunuz?
Realme ile ilgili bişey diyemiyecem maalesef hocam hiç tecrübe etmedim

Üst Alt