Çözüldü Redmi Note 8 Twrp Recovery Error Opening

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mahmutketme

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahmut
Cihazım
Xiaomi Redmi No
Konular
3
20.12.9 eu çin roma geçer geçmez twrp üzerinden eski roma geçmek istiyordum twrp den (error opening /data/user_de/0/ operation not permitted) hatası alıyorum advance wipe yapıyorum temizlik başarısız hatası alıyorum sistemi yeniden başlatıyorum ama twrp ye atıyor ne yapmam gerek yardımcı olabilir misiniz ?

rtabur

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
4 GB/64 GB
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Biyokimyager
Konular
11
20.12.9 eu çin roma geçer geçmez twrp üzerinden eski roma geçmek istiyordum twrp den (error opening /data/user_de/0/ operation not permitted) hatası alıyorum advance wipe yapıyorum temizlik başarısız hatası alıyorum sistemi yeniden başlatıyorum ama twrp ye atıyor ne yapmam gerek yardımcı olabilir misiniz ?

Bu konudan devam edelim

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315

Şifrelemeyi devre dışı bırakmanız lazım. Dosyası elimde yok StreX hocamda vardır.

Bu konudan devam edelim.

Çin Tabanlı Miui 20.12.9 Rom Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt