Recovery Redmi Note 8 - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

nasml09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nasml09
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
24
miui 12.0.6 ve android 10 ile bu twrp uyumlu mudur ?

falcao89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
24
miui 12.0.6 ve android 10 ile bu twrp uyumlu mudur ?
hayır, veri şifreleme olur. adresinden güncel sürüm indirip onu yükleyiniz.

nasml09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nasml09
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
24
hayır, veri şifreleme olur. adresinden güncel sürüm indirip onu yükleyiniz.
Buradan son sürümü indirdim zaten hocam. Bootloader kilidi açılınca kuracağım.

atinali28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
M.P
Cihazım
Mİ 5 PRİME
Konular
0
Son 1 gündür redmi note 8 cep telefonuma twrp kurup eu rom yüklemek için yapmadığım kalmadı. Twrp yi ne zaman yüklesem ya telefon redmi ekranında gelip gitti yada direkt twrp ye girdi. Forum sayfasında bahsi geçen diğer twrpleri de kurdum ama bir türlü telefonu ayağa kaldıramadım. 2 defe mi tool ile fastboottan stock kurdum. ALLAH rızası için söyler misiniz nerede bir eksiklik yapıyorum. Wipe data cache, dalvik, data, vendor hepsini temizle yaptım. Yukarıdaki sayfalarda arkadaşların dediklerinin tümünü yaptım ama bir türlü custom rom kuramadım.

nasml09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nasml09
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
24
Son 1 gündür redmi note 8 cep telefonuma twrp kurup eu rom yüklemek için yapmadığım kalmadı. Twrp yi ne zaman yüklesem ya telefon redmi ekranında gelip gitti yada direkt twrp ye girdi. Forum sayfasında bahsi geçen diğer twrpleri de kurdum ama bir türlü telefonu ayağa kaldıramadım. 2 defe mi tool ile fastboottan stock kurdum. ALLAH rızası için söyler misiniz nerede bir eksiklik yapıyorum. Wipe data cache, dalvik, data, vendor hepsini temizle yaptım. Yukarıdaki sayfalarda arkadaşların dediklerinin tümünü yaptım ama bir türlü custom rom kuramadım.
Eğer buradaki twrpleri kuruyorsan sürumleri eski olduğu için sorun çıkarıyor olabilir. Twrp'nin sayfasından Redmi Note 8 için son sürüm olan twrp'yi dene.

atinali28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
M.P
Cihazım
Mİ 5 PRİME
Konular
0
Eğer buradaki twrpleri kuruyorsan sürumleri eski olduğu için sorun çıkarıyor olabilir. Twrp'nin sayfasından Redmi Note 8 için son sürüm olan twrp'yi dene.
onu da denedim ama bir türlü olmadı. Telefonu fastboot moduna alıp adb devices deyip telefonu ekranda görüp fastboot flash recovery recovery.img deyip bu şekilde de twrp yükledim ancak yine aynı problemleri yaşadım. Telefon bu şekilde bootloopta kalınca, yani çözüm yolu bulamayınca mi flash tool ile stock rom kurdum.

Oğuzhan Uslu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Ankara da bu işlem için yardımcı olabilecek bir arkadaşımız varmı bir türlü cihaza magisk root yükleyemedim ...

falcao89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
24
onu da denedim ama bir türlü olmadı. Telefonu fastboot moduna alıp adb devices deyip telefonu ekranda görüp fastboot flash recovery recovery.img deyip bu şekilde de twrp yükledim ancak yine aynı problemleri yaşadım. Telefon bu şekilde bootloopta kalınca, yani çözüm yolu bulamayınca mi flash tool ile stock rom kurdum.
Telefonun bootloader kilidi açık mı? ADB driverları eksiksiz kurulu mu? Eğer bunların cevabı evet ise şuradaki dene. Ben sorunsuz kullanmaktayım. Yüklemek için telefon açıkken geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklamayı aktif hale getir, cihazı bilgisayara bağla ve "1" e basarak işlem yap. TWRP ekranı geldiğinde magisk zip flashla, hemen ardından dm veritify flashla. Son olarak reboot system demeden önce wipe kısmından format data/ yes yap sonra reboot system de.

atinali28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
M.P
Cihazım
Mİ 5 PRİME
Konular
0
çok teşekkür ederim. Yukarıda bahsetmiş olduğunuz tüm ayarlar yazmış olduğunuz gibi. Sadece sizin vermiş olduğunuz twrp yi denemedim. Onu da deneyeceğim.

Chtyllmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihat
Cihazım
Resmi not 8
Konular
7
hocam yaptım telefon çöktü yav acil yardım kütfeb