Yardım Redmi Note 8 telefon uykudayken parmak izine parmak değince telefon uyanıyor.

merlin88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.5.2
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhabalar, Xiaomi Redmi Note 8 cihaz kullanıyorum, cihaza yeni geçtim. Cihazda bilindiği gibi telefonun arkasında parmak izi sensörü mevcut. Telefona parmak izi kilidi eklememe rağmen telefon uykudayken parmağım sensöre değince telefon uyanıyor. Haliyle ister istemez telefonu elime aldığımda parmağım sensöre değiyor bu durumdan hiç hoşnut değilim çözümü var mıdır?
Şimdiden teşekkürler...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar, Xiaomi Redmi Note 8 cihaz kullanıyorum, cihaza yeni geçtim. Cihazda bilindiği gibi telefonun arkasında parmak izi sensörü mevcut. Telefona parmak izi kilidi eklememe rağmen telefon uykudayken parmağım sensöre değince telefon uyanıyor. Haliyle ister istemez telefonu elime aldığımda parmağım sensöre değiyor bu durumdan hiç hoşnut değilim çözümü var mıdır?
Şimdiden teşekkürler...
Sorunumu umarım anlatabilmişimdir.

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Şimdiden teşekkürler...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorunumu umarım anlatabilmişimdir.
Parmak izi ayarlanınca sen söre temas edince tabiki açılır .

Çözüm: Parmaz izini iptal

Oyla:

merlin88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
6
Parmak izi ayarlanınca sen söre temas edince tabiki açılır .

Çözüm: Parmaz izini iptal
Dostum önceki telefonumda da parmak izi okuyucu vardı aynı şekilde arka kapakta fakat istediğin kadar dokun açılmıyordu. Bende biliyorum parmak izi eklersen tabi açılır. Ama şu an ki telefonum Redmi Note 8'i parmak izi ile kullanmıyorum parmak izi de eklemedim bile. Yazmıştım zaten...

Oyla:
Üst Alt