Soru Redmi Note 8 Tek Qcn Dosyası İle Birden Fazla Redmi Note 8 Cihaza Kopayalayabilir Miyim..?

deniz_siyahi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ghost
Cihazım
redmi note 8
Meslek
Telefon Bilgisayar
Konular
5
Arkadaşlar şöyle bi sorum olacak... şimdi elimde 1 tane redmi note 8 qcn dosyası var bu 1 tane qcn dosyasını kendi telefonuma attım qpst programı ile.. bu qcn dosyasını başka redmi note 8 cihazlara atabilir miyim yani sadece 1 tane qcn dosyası birden fazla redmi note 8 cihazlarda çalışır mı sorun yaratır mı wifide yada mobil veride, cihazlar çakışma yapar mı...?????

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Arkadaşlar şöyle bi sorum olacak... şimdi elimde 1 tane redmi note 8 qcn dosyası var bu 1 tane qcn dosyasını kendi telefonuma attım qpst programı ile.. bu qcn dosyasını başka redmi note 8 cihazlara atabilir miyim yani sadece 1 tane qcn dosyası birden fazla redmi note 8 cihazlarda çalışır mı sorun yaratır mı wifide yada mobil veride, cihazlar çakışma yapar mı...?????
aynı modemde wifi de çakışma yapar.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
IMEIsi aynı ise zaten olmaz (karalisteye alınır), IMEI değiştirsen bile aynı ağa bağlandıklarında çalışma yapar. En sağlıklısı hepsinin kendi qcn dosyasını cihazın içinden çekmek ve düzenleyip geri yüklemek.

deniz_siyahi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ghost
Cihazım
redmi note 8
Meslek
Telefon Bilgisayar
Konular
5
IMEIsi aynı ise zaten olmaz (karalisteye alınır), IMEI değiştirsen bile aynı ağa bağlandıklarında çalışma yapar. En sağlıklısı hepsinin kendi qcn dosyasını cihazın içinden çekmek ve düzenleyip geri yüklemek.
eyvallahta cihazın içindeki qcn dosyasını nasıl çekecem dışarı..? :D o sorun..

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Twrpden alinan yedekle imei degisimi yapilamaz.Qcn ceken program var.Google amcaya sorun.

deniz_siyahi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ghost
Cihazım
redmi note 8
Meslek
Telefon Bilgisayar
Konular
5
Twrpden alinan yedekle imei degisimi yapilamaz.Qcn ceken program var.Google amcaya sorun.
tamam efs yedeği farklıdır.. o twrp üzerinden yedek alınır.. :D qcn dosyası qpst programı üzerinden yedek alınır.. biraz uğraşınca buldum..

Suskunkrall

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Beytullah
Cihazım
Discover
Konular
1
botloder actıktan sonra twrp ve rot atıldıktan sonra ımel atmadan dıger cıhazın opts programı ıle qcn yedegını alıp sonra qcn duzenleme programı ıle duzenlersen hıc bı sorun olmaz ben kendı note 8 oyle yaptım sebekede felan hıc sıkıntı cekmedım.

Üst Alt