Yardım Redmi Note 8 suya Düştü

Mahir02

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fırat
Cihazım
General Mobi
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Android 11
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Kapalı
Selam Aleyküm arkadaşlar bugün telefon suya düştü çıkardımda hala ekran acıktı sonra ekran gitti. açıp temizleme vs yaptım ama bu seferde sadece titreme var ama ekran yok? pirinç vs diurolar bu işi çözer mi yoksa telefon öldü mü tamamen ölmüş olsa titreme olmazdı demi sadece ekran yok güç tuşuna basınca titreme geliyor pc bağlayınca görüyor cihazı. Sorun ne olabilr titreme var ama ekran yok ?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Selam Aleyküm arkadaşlar bugün telefon suya düştü çıkardımda hala ekran acıktı sonra ekran gitti. açıp temizleme vs yaptım ama bu seferde sadece titreme var ama ekran yok? pirinç vs diurolar bu işi çözer mi yoksa telefon öldü mü tamamen ölmüş olsa titreme olmazdı demi sadece ekran yok güç tuşuna basınca titreme geliyor pc bağlayınca görüyor cihazı. Sorun ne olabilr titreme var ama ekran yok ?

Bunun kesin cevabını vermemiz zor hocam. İyice temizlenip oksit varsa giderilmeli. Tamirciye vermeniz daha iyi gibi.

Oyla:

certem28

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ertem
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
14
Net cevabı Teknik Servis verebilir.

Oyla:

Mahir02

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fırat
Cihazım
General Mobi
Konular
8
tam
Bunun kesin cevabını vermemiz zor hocam. İyice temizlenip oksit varsa giderilmeli. Tamirciye vermeniz daha iyi gibi.
tamirciye de verdim gerekli temizlik vs yapıldı ama ekran parlaklığı hafif kısma var ayrıca anakart vs bişey dedi ama tam anlamadım geçici işiniz görür dedi. fakat telde sorun yok şimdilik arada hafif ekran titreme olouor anakart sorunlu olsa bildiğim tel ölü değil midir zaten?

Oyla:
Üst Alt