Mod Redmi Note 8 Sixteen Kernel Android 10 Miui/Aosp (01.07.2020)

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Ellerinize sağlık başlıkta android 10 yazıyor açıklamada 9 hocam hangisi doğru :)
Kopyala yapıştır hatası. Düzelttim teşekkür ederim. Ben suan cherishos da deniyorum bakalım

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Nasıl memnun musunuz :),bu arada kernelleri deneyerek test etmek en sağlıklısı bizim cihazda çok tutarlı değil herkeste farklı bir performans veriyor
Hmm bilmiyordum şimdi sizden öğrendim.Miumix portu tam olmuş diyebilirim miui 12 ile gelen bütün özellikler hemen hemen var animasyonlar tam olmuş.Lakin takılmalar ve kasmalar mevcut o yüzden takılmayı bir nebze azaltabilmek için animasyon hızlarını 0.5 yaptım ona rağmen gene kasmalar görülüyor.Şarj yönünden eh diyelim şuan %50 şarjım var ekran sürem 5 saat.Miui 12 nin bütün özellikleri olan takılması hemen hemen olmayan daha biraz akıcı ve hızlı olan bir rom olsa hemen geçicem ama işte şuanlık bu romda bekliyorum

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hmm bilmiyordum şimdi sizden öğrendim.Miumix portu tam olmuş diyebilirim miui 12 ile gelen bütün özellikler hemen hemen var animasyonlar tam olmuş.Lakin takılmalar ve kasmalar mevcut o yüzden takılmayı bir nebze azaltabilmek için animasyon hızlarını 0.5 yaptım ona rağmen gene kasmalar görülüyor.Şarj yönünden eh diyelim şuan %50 şarjım var ekran sürem 5 saat.Miui 12 nin bütün özellikleri olan takılması hemen hemen olmayan daha biraz akıcı ve hızlı olan bir rom olsa hemen geçicem ama işte şuanlık bu romda bekliyorum
Port rom olduğu için normal hocam,biraz daha idare edin yakında official olarak Redmi Note 8'e Miui 12 gelecektir.

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Port rom olduğu için normal hocam,biraz daha idare edin yakında official olarak Redmi Note 8'e Miui 12 gelecektir.
Hocam mi room ne zaman çıkarıcak bir bilginiz var mı ? Global olan orjinal romda sıkılıyorum

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Hocam,closed china çıkmadan MiRoom çıkmaz,Rom - [MIUI 12] [20.6.10] [CLOSED CHINA] Beta [Gecelik] bu konuyu takip edin Redmi Note 8 linki eklendiği taktirde MiRoom ve eu beta çıkması yakındır :D
Hocam gelsin artık ya.Akadaşımın telefonu mi 9t pro geçen ona miroom beta miui 12 romu yükledim kurduk biraz baktım çok şahane olmuş cihaza direk entegre olmuş kendiside çok beğendi ve sırf merakımdan bende portlu olan romu yükledim yoksa yüklemezdim

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam gelsin artık ya.Akadaşımın telefonu mi 9t pro geçen ona miroom beta miui 12 romu yükledim kurduk biraz baktım çok şahane olmuş cihaza direk entegre olmuş kendiside çok beğendi ve sırf merakımdan bende portlu olan romu yükledim yoksa yüklemezdim
Hocam bir tek bize gelmedi maalesef Pazartesi gelmesini umuyoruz.

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
Redmi Note 8 Sixteen Kernel Android 10 (06.06.2020)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 8 Android 10 için kullanılabilir bir kerneldir.

Değişikliiler
• Birleştirme Etiketi LA.UM.8.9.r1-09300-SM6xx.0 (qcacld-3.0, fw-api, qca-wifi-host-cmn)
• Clang Derleme 10.0.0.5
• Yukarı Akış Linux 4.14.183'e
• Varsayılan TCP Westwood
• Gecikmeyi Azalt

Eklenecektir.

Not:Twrp girip Kernel flashlamadan önce BOOT ve DTBO yedek almayı UNUTMAYIN her hangi bir aksilik de yedeği geri flashlayıp cihazı açabilirsiniz.Sadece Android 10 için geçerlidir.

Kurulum

Twrp giriniz
Backup/Yedekle Bölümünden Boot ve Dtbo Yedek Alınız
İnstall Bölümününe Giriniz
Magisk Flashlayın
Kernel Flashlayın
Reboot System Yapın.

Her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.​
Yükledim bu gün test edeceğim hocam rom xiaomi.eu port miui12

Üst Alt