Mod Redmi Note 8 Ryzen Kernel Android 10 (20.4.3)

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
hocam aynı romu kullanıyoruz sanırım..deneyimiiz nasıl kernelde ? rom kerneline göre daha iyi batarya ve perfromasn veriyormu ? veya gördünüz bir hata ?
Daha yeni kurdum hocam. İlk izlenim hoş. Bataryayı veya tam performansı test edecek kadar kullanamadım. :D Sadece şu bildirim geç gelme sorununu test ettim o da çalışıyor.

kaptangüler

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ENES
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Konular
12
Ben bir seyi cozemedim, biz bu kerneli veya baska bir kerneli yukledik ama hos olmadi mesela eski kernele nasil donus yapacağız

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Hocam hangi rom icin dediniz, yani suanki eu stable 12 yuklesem sorun yaratirmi
EU Stabil 12.0.3.0'e kurmuştum hocam. Sorun olmadı hiç ancak MIUI 12 zaten berbat pilde, çok da iyi toparlayamadı. MoonBase kerneline bakın derim. Sadece Android 10 - Miui 12 sürümü için olanı:

kaptangüler

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ENES
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Konular
12
EU Stabil 12.0.3.0'e kurmuştum hocam. Sorun olmadı hiç ancak MIUI 12 zaten berbat pilde, çok da iyi toparlayamadı. MoonBase kerneline bakın derim. Sadece Android 10 - Miui 12 sürümü için olanı:
hocam telefonumda orange twrp var ve magisk 20.4 krulu, bunu direk twrpden yedekleri alıp yüklüyoruz dimi

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
hocam telefonumda orange twrp var ve magisk 20.4 krulu, bunu direk twrpden yedekleri alıp yüklüyoruz dimi
Ben direkt yedek almadan kurdum. :D Gerçi ben AOSP için olanını kurdum. Bu nedenle bir şey dememem daha iyi. :)

kaptangüler

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ENES
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Konular
12
deneyeceğim hocam sağolun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben direkt yedek almadan kurdum. :D Gerçi ben AOSP için olanını kurdum. Bu nedenle bir şey dememem daha iyi. :)
hocam kurdum açıldı tel sıkıntı yok kullanmaya başladım..birde bunun gücellemerlini nerden takip edebilirim ?

Son düzenleme:

Devranbro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Devran
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
Ben bir türlü indirmeyi beceremedim en son e postama bir email geldi dowloand dedim sonra browse tıkladım git dedim link i kopyalayıp yapıştırıyorum yeniden yükle hatası veriyor.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Ben bir türlü indirmeyi beceremedim en son e postama bir email geldi dowloand dedim sonra browse tıkladım git dedim link i kopyalayıp yapıştırıyorum yeniden yükle hatası veriyor.
E-postanızı girmeye gerel yok. İndirme kısmına gelince "Try to download anyway" yazısına tıklamanız lazım ama linkteki güncel değil. Buradan güncel olanı inidrebilirsiniz:

Üst Alt