Yardım Redmi note 8 rom

Ayazcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Ustalar note 8 telefonumda şuan Çince ve İngilizce var türkçeye çevirmek istiyorum bootloader kilidi açık rica etsem uygun romu ve nas
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
ıl bir yol izleyeceğimi söylermisiniz
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ayazcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Oyla:

diyeps

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
Xiaom Note8 Pro
Konular
0
Hatanın nerede olduğunu tam bilmediğim için baştan alıyorum. Cihazı açarken ses kısma ve güç tuşuna basılı tutarsan fastboot moda geçer, o modda miflash ile işlemi yapman lazım. Alttan clean all kutucuğunu seçmeyi unutma :)

Hata ne diyor?

Oyla:

Ayazcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Hatanın nerede olduğunu tam bilmediğim için baştan alıyorum. Cihazı açarken ses kısma ve güç tuşuna basılı tutarsan fastboot moda geçer, o modda miflash ile işlemi yapman lazım. Alttan clean all kutucuğunu seçmeyi unutma :)

Hata ne diyor?
Fasboot moduna geçiyor PC bağlantısıda tamam miflash ile yükleme yapmak istediğimde indirdiğim rom gözükmüyor

Oyla:

diyeps

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
Xiaom Note8 Pro
Konular
0
Fasboot moduna geçiyor PC bağlantısıda tamam miflash ile yükleme yapmak istediğimde indirdiğim rom gözükmüyor
Bilgisayara indirdiğin romu zipten bir klasör içine çıkartıp Türkçe karakter bulunmayan bir dizin yoluna koy. Mesela
C:\users\"seninKULLANCIadın"\desktop\"romunBULUNDUGUklasörünADI"
Dikkat etmen gereken bu dizin yolunda Türkçe bir karakter, boşluk olmamalı. Eğer varsa direk C içerisine "rom" diye klasör aç, onun içine at romun zipten çıkmış halini.

Oyla:

Ayazcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Bilgisayara indirdiğin romu zipten bir klasör içine çıkartıp Türkçe karakter bulunmayan bir dizin yoluna koy. Mesela
C:\users\"seninKULLANCIadın"\desktop\"romunBULUNDUGUklasörünADI"
Dikkat etmen gereken bu dizin yolunda Türkçe bir karakter, boşluk olmamalı. Eğer varsa direk C içerisine "rom" diye klasör aç, onun içine at romun zipten çıkmış halini.
Tşk ederim sabah dediğiniz doğrultuda yol izlemeye çalışıcam inş başarılı olurum

Oyla:
Üst Alt