Yardım Redmi Note 8 Rom atmak için yardımcı olabilir misiniz?

Umutakin10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut Akın
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Rom işlerinden hiç anlamam telefonun bootloader kilidi açık değil. Her gelen güncellemelerde telefondan soğuduğum için ayrıca telefon mesajlaşma uygulamalarının normale dönmesini istediğim için rom atmak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Gerekirse Discord bile verebilirim. Telefonu duvara fırlatacağım az kaldı :)

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
Unlock'a basılmıyor, driver sorunu çözüldü fakat hâla cihazı görmüyor. Mi Unlock programı.
hocam vallahi o kadar driver kurmuşsunuz hala görmüyor şaşırtıcı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam bi etkisi olurmu bir fikrim yok ama windows sürücü imza sorlamasını devre dışı bırakıp deneyin birde denemekten zara gelmez.

Oyla:

Umutakin10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut Akın
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1

hocam bi etkisi olurmu bir fikrim yok ama windows sürücü imza sorlamasını devre dışı bırakıp deneyin birde denemekten zara gelmez.
Hocam ben de anlamadım, formatta atmak istemiyorum bilgisayara. Bir sürü driver yükledim ama cihazı görmüyor uygulama. Daha rom yüklemeyi öğreneyim derken ilk aşamasını bile geçemedim.

Oyla:

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
Hocam ben de anlamadım, formatta atmak istemiyorum bilgisayara. Bir sürü driver yükledim ama cihazı görmüyor uygulama. Daha rom yüklemeyi öğreneyim derken ilk aşamasını bile geçemedim.
Dediğimi bir deniyin olmazsa format atın.

Oyla:

Umutakin10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut Akın
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Farklı bir kablo ile denedim ve şuan gözüktü, bu aşamadan sonra ne yapmam gerek? Telefon fastboot modda mı bekleyeceğim?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Farklı bir kablo ile denedim ve şuan gözüktü, bu aşamadan sonra ne yapmam gerek? Telefon fastboot modda mı bekleyeceğim?
Galiba neden cihazı görmediğini çözdüm. Mi unlock winrar dosyasını klasöre çıkartıp çalıştırınca cihazı görmüyor. Ama klasöre çıkartmadan direk winrardan açınca cihazı görüyor.

Son düzenleme:
Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207

Galiba neden cihazı görmediğini çözdüm. Mi unlock winrar dosyasını klasöre çıkartıp çalıştırınca cihazı görmüyor. Ama klasöre çıkartmadan direk winrardan açınca cihazı görüyor.
163 saat bekleme süresi vermiş aynı işlemi 163 saat sonra tekrar denemeniz gerekiyor, bu süre sonunda kilit açılacak. Tüm veriler silinir yedek alınız. Cihazı sıfırlamayın, mi hesabından çıkmayın, farklı sim takmayın.

Oyla:
Üst Alt